DETAIL spoje: 690405 / 507

Základní informace:

Linka: 690405IDOS
Název: 405 Špindlerův Mlýn - Vrchlabí - Jilemnice - Jičín - Mladá Boleslav/Poděbrady - Praha
Dopravce: KAD BUS spol. s r.o.
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 0 km Vrchlabí ,,aut.st. (stanoviště 1) TU 9051 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 15 0 km Vrchlabí ,,pivovar TU 9051 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 18 4 km Horní Branná ,Valteřice , SM 9018 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 19 8 km Jilemnice ,Hrabačov ,křiž. SM 9001 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 20 10 km Jilemnice ,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 9001 17:43 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 21 11 km Jilemnice ,,pod žel.st. SM 9001 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 22 11 km Jilemnice ,,Vejrychovsko SM 9001 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 23 14 km Martinice v Krk. ,,Kult.dům SM 9013 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33777 24 15 km Studenec ,Rovnáčov , SM 9008 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 25 16 km Studenec ,,Na špici SM 9008 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 26 17 km Studenec ,,u Trojice SM 9008 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 27 18 km Studenec ,,pošta SM 9008 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 28 21 km Horka u St.Paky ,,aut.st. SM 9027 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 29 27 km Nová Paka ,,aut.st. (stanoviště 1) JC 5530 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 30 44 km Jičín ,,aut.st. (stanoviště 13) JC 5501 18:25 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13209 31 45 km Jičín ,Nové Město ,Lidické nám. JC 5501 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13227 32 52 km Jičíněves ,,hostinec JC | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15294 33 59 km Kopidlno ,,nám. JC 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3358 34 62 km Budčeves ,, JC 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31399 35 77 km Senice ,, NB 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27137 36 86 km Poděbrady ,,žel.st. (stanoviště 3) NB 19:08 19:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 39 132 km Praha ,,Černý Most AB 19:50 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek

- nejede 29.3.2024, 31.3.2024, 1.5.2024, 8.5.2024, od 23.6.2024 do 8.9.2024, 28.9.2024, 27.10.2024