DETAIL spoje: 690405 / 508

Základní informace:

Linka: 690405IDOS
Název: 405 Špindlerův Mlýn - Vrchlabí - Jilemnice - Jičín - Mladá Boleslav/Poděbrady - Praha
Dopravce: KAD BUS spol. s r.o.
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 39 0 km Praha ,,Černý Most (stanoviště 2) AB 20:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27137 36 46 km Poděbrady ,,žel.st. (stanoviště 3) NB 20:53 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31399 35 55 km Senice ,, NB 21:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3358 34 70 km Budčeves ,, JC 21:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15294 33 73 km Kopidlno ,,nám. JC 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13227 32 80 km Jičíněves ,,hostinec JC | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13209 31 87 km Jičín ,Nové Město ,Lidické nám. JC 5501 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 30 88 km Jičín ,,aut.st. (stanoviště 7) JC 5501 21:33 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 29 105 km Nová Paka ,,aut.st. (stanoviště 4) JC 5530 21:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 28 111 km Horka u St.Paky ,,aut.st. SM 9027 22:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 27 114 km Studenec ,,pošta SM 9008 22:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 26 115 km Studenec ,,u Trojice SM 9008 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 25 116 km Studenec ,,Na špici SM 9008 22:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33777 24 117 km Studenec ,Rovnáčov , SM 9008 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 23 118 km Martinice v Krk. ,,Kult.dům SM 9013 22:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 22 121 km Jilemnice ,,Vejrychovsko SM 9001 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 21 121 km Jilemnice ,,pod žel.st. SM 9001 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 20 122 km Jilemnice ,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 9001 22:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 19 123 km Jilemnice ,Hrabačov ,křiž. SM 9001 22:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 18 127 km Horní Branná ,Valteřice , SM 9018 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 15 132 km Vrchlabí ,,pivovar TU 9051 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 132 km Vrchlabí ,,aut.st. (stanoviště 2) TU 9051 22:30 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek

- nejede 29.3.2024, 31.3.2024, od 14.4.2024 do 8.9.2024, 28.9.2024, 27.10.2024