DETAIL spoje: 690405 / 7

Základní informace:

Linka: 690405IDOS
Název: 405 Špindlerův Mlýn - Vrchlabí -Nová Paka
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 1 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. (stanoviště 1) TU 14:02 IDOS
58340 2 1 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU 14:03 IDOS
34866 3 2 km Špindlerův Mlýn,Labská, TU 14:05 IDOS
34867 4 4 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 14:07 IDOS
34865 5 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 14:09 IDOS
34869 6 7 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 10 km Vrchlabí,,Herlíkovice TU 9051 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 8 11 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 9 12 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 10 13 km Vrchlabí,,Horská TU 9051 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 15 km Vrchlabí,,nám.T.G.Masaryka TU 9051 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 16 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 1) TU 9051 14:25 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 15 16 km Vrchlabí,,pivovar TU 9051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 20 20 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 21 24 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 22 26 km Studenec,,Na špici SM 9008 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 23 27 km Studenec,,u Trojice SM 9008 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 24 28 km Studenec,,pošta SM 9008 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 25 30 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 26 32 km Vidochov,,hlavní silnice JC 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 27 36 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 1) JC 14:57 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,