DETAIL spoje: 690700 / 1

Základní informace:

Linka: 690700IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Jilemnice-Semily-Turnov-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 1 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. (stanoviště 1) TU  8:25 IDOS
34868 2 1 km Špindlerův Mlýn,,rozc.Bedřichov TU  8:26 IDOS
34866 3 2 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU  8:28 IDOS
34867 4 4 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU  8:30 IDOS
34865 5 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU  8:32 IDOS
34869 6 7 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 10 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40440 8 11 km Vrchlabí,Herlíkovice,internát TU 9051  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40432 9 12 km Vrchlabí,,rozc.Strážné TU 9051  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40430 10 13 km Vrchlabí,,pošta TU 9051  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 15 km Vrchlabí,,nám. TU 9051  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 12 16 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 1) TU 9051  8:48  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40431 13 17 km Vrchlabí,,rozc.k nem. TU 9051  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 14 20 km Horní Branná,Valteřice, SM 9018  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 15 24 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 16 26 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 9001  9:11  9:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 17 30 km Mříčná,,křiž. SM 9012  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15692 18 34 km Košťálov,Kundratice,střed SM 9028  9:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15685 19 38 km Košťálov,,nám. SM 9029  9:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 20 45 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001  9:40  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 21 52 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 22 56 km Železný Brod,,sokolovna JN 8001  9:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 23 61 km Líšný,, JN 8011 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 24 63 km Malá Skála,Vranové,u mlýna JN 8009 10:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 25 70 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) SM 3001 10:14 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 29 85 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15431 30 96 km Mladá Boleslav,,Boleslavská MB 3101 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 31 98 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 17) MB 3101 10:48 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 32 150 km Praha,,Černý Most AB 11:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,