DETAIL spoje: 690702 / 1

Základní informace:

Linka: 690702IDOS
Název: Špindlerův Mlýn - Vrchlabí -Jilemnice- Jičín - Mladá Boleslav - Praha
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 1 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. (stanoviště 1) TU  5:05 IDOS
34868 2 1 km Špindlerův Mlýn,,rozc.Bedřichov TU  5:06 IDOS
34866 3 2 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU  5:08 IDOS
34867 4 4 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU  5:10 IDOS
34865 5 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU  5:12 IDOS
34869 6 7 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 10 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40440 8 11 km Vrchlabí,Herlíkovice,internát TU 9051  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40432 9 12 km Vrchlabí,,rozc.Strážné TU 9051  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40430 10 13 km Vrchlabí,,pošta TU 9051  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 15 km Vrchlabí,,nám. TU 9051  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40431 12 15 km Vrchlabí,,rozc.k nem. TU 9051  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 13 16 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 17 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 1) TU 9051  5:28  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 15 17 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 16 23 km Dolní Branná,,pošta TU 9053  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 17 27 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 21 29 km Studenec,,Na špici SM 9008  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 22 31 km Studenec,,pošta SM 9008  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 23 33 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 24 39 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště 4) JC  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 25 56 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 13) JC  6:25  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13227 29 64 km Jičíněves,, JC  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13229 30 67 km Jičíněves,Bartoušov, JC  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15297 31 68 km Kopidlno,Pševes, JC  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50900 32 70 km Kopidlno,,žel.přejezd JC  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15294 33 71 km Kopidlno,,nám. JC  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31399 34 89 km Senice,, NB  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27137 35 98 km Poděbrady,,Žel.st. (stanoviště 3) NB  7:10  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 36 144 km Praha,,Černý Most AB  7:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,