DETAIL spoje: 690702 / 10

Základní informace:

Linka: 690702IDOS
Název: Špindlerův Mlýn - Vrchlabí -Jilemnice- Jičín - Mladá Boleslav - Praha
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 36 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 2) AB 19:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27137 35 46 km Poděbrady,,Žel.st. (stanoviště 3) NB 20:08 20:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31399 34 55 km Senice,, NB 20:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15294 33 73 km Kopidlno,,nám. JC 20:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50900 32 74 km Kopidlno,,žel.přejezd JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15297 31 76 km Kopidlno,Pševes, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13229 30 77 km Jičíněves,Bartoušov, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13227 29 80 km Jičíněves,, JC 20:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 25 88 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 7) JC 20:48 20:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 24 105 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště 7) JC 21:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 23 111 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 21:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 22 113 km Studenec,,pošta SM 9008 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 21 115 km Studenec,,Na špici SM 9008 21:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 20 119 km Martinice v Krk.,,Kult.dům SM 9013 21:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 19 122 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 9001 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 18 123 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 21:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 15 128 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 128 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 2) TU 9051 21:50 IDOS

Časové omezení spoje:


- nejede 24.12.2018, 31.12.2018