DETAIL spoje: 690702 / 14

Základní informace:

Linka: 690702IDOS
Název: Špindlerův Mlýn - Vrchlabí -Jilemnice- Jičín - Mladá Boleslav - Praha
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 36 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 2) AB  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 27 52 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 17) MB 3101  7:23  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 26 75 km Sobotka,,nám. JC 3049  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 25 88 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 7) JC  8:05  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 24 105 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště 7) JC  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 23 111 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027  8:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 22 113 km Studenec,,pošta SM 9008  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 21 115 km Studenec,,Na špici SM 9008  8:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 20 119 km Martinice v Krk.,,Kult.dům SM 9013  8:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 19 122 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 9001  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 18 123 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 15 128 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 128 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 2) TU 9051  9:05  9:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 129 km Vrchlabí,,nám. TU 9051  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40430 10 131 km Vrchlabí,,pošta TU 9051  9:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40432 9 132 km Vrchlabí,,rozc.Strážné TU 9051  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40440 8 133 km Vrchlabí,Herlíkovice,internát TU 9051  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 134 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051  9:19 IDOS
34869 6 137 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU  9:23 IDOS
34865 5 138 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU  9:25 IDOS
34867 4 140 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU  9:27 IDOS
34866 3 142 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU  9:29 IDOS
34868 2 143 km Špindlerův Mlýn,,rozc.Bedřichov TU  9:31 IDOS
34864 1 144 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU  9:33 IDOS

Časové omezení spoje:


- nejede 25.12.2018, 1.1.2019