DETAIL spoje: 690702 / 16

Základní informace:

Linka: 690702IDOS
Název: Špindlerův Mlýn - Vrchlabí -Jilemnice- Jičín - Mladá Boleslav - Praha
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 36 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 2) AB  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 27 52 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 17) MB 3101  9:20  9:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 26 75 km Sobotka,,nám. JC 3049  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 25 88 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 7) JC 10:05 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 24 105 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště 7) JC 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 23 111 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 22 113 km Studenec,,pošta SM 9008 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 21 115 km Studenec,,Na špici SM 9008 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 17 117 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 10:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 16 121 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 10:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 15 127 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 127 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 2) TU 9051 11:02 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 128 km Vrchlabí,,nám. TU 9051 11:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40430 10 130 km Vrchlabí,,pošta TU 9051 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40432 9 131 km Vrchlabí,,rozc.Strážné TU 9051 11:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40440 8 132 km Vrchlabí,Herlíkovice,internát TU 9051 11:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 133 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051 11:15 IDOS
34869 6 136 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 11:19 IDOS
34865 5 137 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 11:21 IDOS
34867 4 139 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 11:23 IDOS
34866 3 141 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU 11:25 IDOS
34868 2 142 km Špindlerův Mlýn,,rozc.Bedřichov TU 11:27 IDOS
34864 1 143 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 11:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,