DETAIL spoje: 690702 / 17

Základní informace:

Linka: 690702IDOS
Název: Špindlerův Mlýn - Vrchlabí -Jilemnice- Jičín - Mladá Boleslav - Praha
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 1 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. (stanoviště 1) TU 16:50 IDOS
34868 2 1 km Špindlerův Mlýn,,rozc.Bedřichov TU 16:51 IDOS
34866 3 2 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU 16:53 IDOS
34867 4 4 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 16:55 IDOS
34865 5 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 16:57 IDOS
34869 6 7 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 16:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 10 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40440 8 11 km Vrchlabí,Herlíkovice,internát TU 9051 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40432 9 12 km Vrchlabí,,rozc.Strážné TU 9051 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40430 10 13 km Vrchlabí,,pošta TU 9051 17:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 15 km Vrchlabí,,nám. TU 9051 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 16 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 1) TU 9051 17:13 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 15 16 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 16 22 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 17 26 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 21 28 km Studenec,,Na špici SM 9008 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 22 30 km Studenec,,pošta SM 9008 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 23 32 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 24 38 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště 4) JC 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 25 55 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 13) JC 18:10 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 26 68 km Sobotka,,nám. JC 3049 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 27 91 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 17) MB 3101 18:50 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 36 143 km Praha,,Černý Most AB 19:35 IDOS

Časové omezení spoje:


- nejede 24.12.2018, 31.12.2018