DETAIL spoje: 690702 / 18

Základní informace:

Linka: 690702IDOS
Název: Špindlerův Mlýn - Vrchlabí -Jilemnice- Jičín - Mladá Boleslav - Praha
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 36 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 2) AB 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27137 35 46 km Poděbrady,,Žel.st. (stanoviště 3) NB 15:33 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31399 34 55 km Senice,, NB 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15294 33 73 km Kopidlno,,nám. JC 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50900 32 74 km Kopidlno,,žel.přejezd JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15297 31 76 km Kopidlno,Pševes, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13229 30 77 km Jičíněves,Bartoušov, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13227 29 80 km Jičíněves,, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 25 88 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 7) JC 16:18 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 24 105 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště 7) JC 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 23 111 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 16:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 22 113 km Studenec,,pošta SM 9008 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 21 115 km Studenec,,Na špici SM 9008 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 20 119 km Martinice v Krk.,,Kult.dům SM 9013 16:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 19 122 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 9001 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 18 123 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 15 128 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 128 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 2) TU 9051 17:13 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 129 km Vrchlabí,,nám. TU 9051 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40430 10 131 km Vrchlabí,,pošta TU 9051 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40432 9 132 km Vrchlabí,,rozc.Strážné TU 9051 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40440 8 133 km Vrchlabí,Herlíkovice,internát TU 9051 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 134 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051 17:26 IDOS
34869 6 137 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 17:29 IDOS
34865 5 138 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 17:31 IDOS
34867 4 140 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 17:33 IDOS
34866 3 142 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU 17:35 IDOS
34868 2 143 km Špindlerův Mlýn,,rozc.Bedřichov TU 17:37 IDOS
34864 1 144 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 17:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,