DETAIL spoje: 690702 / 2

Základní informace:

Linka: 690702IDOS
Název: Špindlerův Mlýn - Vrchlabí -Jilemnice- Jičín - Mladá Boleslav - Praha
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 36 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 2) AB 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27137 35 46 km Poděbrady,,Žel.st. (stanoviště 3) NB 13:43 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31399 34 55 km Senice,, NB 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15294 33 73 km Kopidlno,,nám. JC 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50900 32 74 km Kopidlno,,žel.přejezd JC 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15297 31 76 km Kopidlno,Pševes, JC 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13229 30 77 km Jičíněves,Bartoušov, JC 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13227 29 80 km Jičíněves,, JC 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 25 88 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 7) JC 14:30 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 24 105 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště 7) JC 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 23 111 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 22 113 km Studenec,,pošta SM 9008 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 21 115 km Studenec,,Na špici SM 9008 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 17 117 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 16 121 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 15 127 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 127 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 2) TU 9051 15:33 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 128 km Vrchlabí,,nám. TU 9051 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40430 10 130 km Vrchlabí,,pošta TU 9051 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40432 9 131 km Vrchlabí,,rozc.Strážné TU 9051 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40440 8 132 km Vrchlabí,Herlíkovice,internát TU 9051 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 133 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051 15:45 IDOS
34869 6 136 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 15:47 IDOS
34865 5 137 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 15:49 IDOS
34867 4 139 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 15:51 IDOS
34866 3 141 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU 15:53 IDOS
34868 2 142 km Špindlerův Mlýn,,rozc.Bedřichov TU 15:55 IDOS
34864 1 143 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 15:58 IDOS

Časové omezení spoje: