DETAIL spoje: 690702 / 3

Základní informace:

Linka: 690702IDOS
Název: Špindlerův Mlýn - Vrchlabí -Jilemnice- Jičín - Mladá Boleslav - Praha
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 1 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. (stanoviště 1) TU  7:05 IDOS
34868 2 1 km Špindlerův Mlýn,,rozc.Bedřichov TU  7:06 IDOS
34866 3 2 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU  7:08 IDOS
34867 4 4 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU  7:10 IDOS
34865 5 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU  7:12 IDOS
34869 6 7 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 10 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40440 8 11 km Vrchlabí,Herlíkovice,internát TU 9051  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40432 9 12 km Vrchlabí,,rozc.Strážné TU 9051  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40430 10 13 km Vrchlabí,,pošta TU 9051  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 15 km Vrchlabí,,nám. TU 9051  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40431 12 15 km Vrchlabí,,rozc.k nem. TU 9051  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 13 16 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 17 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 1) TU 9051  7:28  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 15 17 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 18 22 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 19 23 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 9001  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 20 26 km Martinice v Krk.,,Kult.dům SM 9013  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 21 30 km Studenec,,Na špici SM 9008  7:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 22 32 km Studenec,,pošta SM 9008  8:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 23 34 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027  8:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 24 40 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště 4) JC  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 25 57 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 13) JC  8:36  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13227 29 65 km Jičíněves,, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13229 30 68 km Jičíněves,Bartoušov, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15297 31 69 km Kopidlno,Pševes, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50900 32 71 km Kopidlno,,žel.přejezd JC  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15294 33 72 km Kopidlno,,nám. JC  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31399 34 90 km Senice,, NB  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27137 35 99 km Poděbrady,,Žel.st. (stanoviště 3) NB  9:18  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 36 145 km Praha,,Černý Most AB 10:00 IDOS

Časové omezení spoje: