DETAIL spoje: 690702 / 4

Základní informace:

Linka: 690702IDOS
Název: Špindlerův Mlýn - Vrchlabí -Jilemnice- Jičín - Mladá Boleslav - Praha
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 36 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 2) AB 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 27 52 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 17) MB 3101 11:00 11:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 26 75 km Sobotka,,nám. JC 3049 11:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 25 88 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 7) JC 11:45 11:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 24 105 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště 7) JC 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 23 111 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 22 113 km Studenec,,pošta SM 9008 12:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 21 115 km Studenec,,Na špici SM 9008 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 17 117 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 12:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 16 121 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 12:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 15 127 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 127 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 2) TU 9051 12:42 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 128 km Vrchlabí,,nám. TU 9051 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40430 10 130 km Vrchlabí,,pošta TU 9051 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40432 9 131 km Vrchlabí,,rozc.Strážné TU 9051 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40440 8 132 km Vrchlabí,Herlíkovice,internát TU 9051 12:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 133 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051 12:55 IDOS
34869 6 136 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 12:59 IDOS
34865 5 137 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 13:01 IDOS
34867 4 139 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 13:03 IDOS
34866 3 141 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU 13:05 IDOS
34868 2 142 km Špindlerův Mlýn,,rozc.Bedřichov TU 13:07 IDOS
34864 1 143 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 13:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,