DETAIL spoje: 690702 / 5

Základní informace:

Linka: 690702IDOS
Název: Špindlerův Mlýn - Vrchlabí -Jilemnice- Jičín - Mladá Boleslav - Praha
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 1 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. (stanoviště 1) TU 10:05 IDOS
34868 2 1 km Špindlerův Mlýn,,rozc.Bedřichov TU 10:06 IDOS
34866 3 2 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU 10:08 IDOS
34867 4 4 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 10:10 IDOS
34865 5 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 10:12 IDOS
34869 6 7 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 10 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051 10:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40440 8 11 km Vrchlabí,Herlíkovice,internát TU 9051 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40432 9 12 km Vrchlabí,,rozc.Strážné TU 9051 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40430 10 13 km Vrchlabí,,pošta TU 9051 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 15 km Vrchlabí,,nám. TU 9051 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 16 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 1) TU 9051 10:28 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 15 16 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 18 21 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 19 22 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 9001 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 20 25 km Martinice v Krk.,,Kult.dům SM 9013 10:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 21 29 km Studenec,,Na špici SM 9008 10:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 22 31 km Studenec,,pošta SM 9008 10:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 23 33 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 11:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 24 39 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště 4) JC 11:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 25 56 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 13) JC 11:33 11:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 26 69 km Sobotka,,nám. JC 3049 11:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 27 92 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 17) MB 3101 12:10 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 36 144 km Praha,,Černý Most AB 12:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede 24.12.2018, 6.7.2019, 28.9.2019