DETAIL spoje: 690711 / 1

Základní informace:

Linka: 690711IDOS
Název: 459 Vrchlabí-Horní Branná,Valteřice-Jilemnice-Vrchlabí
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40418 1 0 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 7) TU 9051  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 2 1 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9679 3 3 km Horní Branná,Valteřice,u mostu SM 9018  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 4 5 km Horní Branná,Valteřice, SM 9018  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9676 5 6 km Horní Branná,,kovárna SM 9018  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9677 10 6 km Horní Branná,,pošta SM 9018  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9675 11 8 km Horní Branná,, SM 9018  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6427 12 9 km Dolní Branná,,křiž. TU  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6426 14 10 km Dolní Branná,, TU  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6430 15 11 km Dolní Branná,,záv. TU 9053  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17017 17 11 km Kunčice,,křiž. TU 9053  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55326 18 12 km Vrchlabí,Podhůří,odb.Lipová TU 9051  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55325 19 13 km Vrchlabí,Podhůří,motorest TU 9051  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55329 20 14 km Vrchlabí,,Škoda Auto TU 9051  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 22 15 km Vrchlabí,,aut.nádr. TU 9051  5:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 1.1.2020