DETAIL spoje: 690711 / 2

Základní informace:

Linka: 690711IDOS
Název: 459 Vrchlabí-Horní Branná,Valteřice-Jilemnice-Vrchlabí
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40418 22 0 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 7) TU 9051 22:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55329 20 1 km Vrchlabí,,Škoda Auto TU 9051 22:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55325 19 2 km Vrchlabí,Podhůří,motorest TU 9051 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55326 18 3 km Vrchlabí,Podhůří,odb.Lipová TU 9051 22:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17017 17 4 km Kunčice,,křiž. TU 9053 22:23 IDOS
17014 16 5 km Kunčice,,pošta TU 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6430 15 7 km Dolní Branná,,záv. TU 9053 22:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6426 14 7 km Dolní Branná,, TU 22:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 13 8 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6427 12 8 km Dolní Branná,,křiž. TU 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9675 11 9 km Horní Branná,, SM 9018 22:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9677 10 11 km Horní Branná,,pošta SM 9018 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13303 9 15 km Jilemnice,,Technolen SM 9001 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 8 17 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 7 17 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 9001 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 6 19 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 4 22 km Horní Branná,Valteřice, SM 9018 22:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9679 3 24 km Horní Branná,Valteřice,u mostu SM 9018 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 2 26 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 1 27 km Vrchlabí,,aut.nádr. TU 9051 22:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 1.1.2020