DETAIL spoje: 690790 / 1

Základní informace:

Linka: 690790IDOS
Název: 530 Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Lázně Bělohrad-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 0 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 7) TU 9051  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 15 5 km Dolní Branná,,pošta TU 9053  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 16 9 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 17 11 km Studenec,,Na špici SM 9008  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 18 13 km Studenec,,pošta SM 9008  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 19 15 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 3) SM 9027  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 17 km Vidochov,, JC  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 21 19 km Nová Paka,Vrchovina, JC  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 21 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště D) JC  5:45  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 22 km Nová Paka,,poliklinika JC  5:49 IDOS
23602 24 23 km Nová Paka,Štikov,záv. JC | IDOS
23601 25 24 km Nová Paka,Štikov,obec JC | IDOS
23599 26 26 km Nová Paka,Radkyně,u cihelny JC | IDOS
26137 27 27 km Pecka,Bělá u Pecky, JC  5:57 IDOS
26135 28 29 km Pecka,,nám. JC  6:00 IDOS
26136 29 30 km Pecka,,nové domy JC  6:02 IDOS
17564 30 33 km Lázně Bělohrad,Uhlíře, JC  6:09 IDOS
17558 31 35 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna JC  6:11 IDOS
17557 32 36 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra JC  6:13 IDOS
17563 33 37 km Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves, JC  6:15 IDOS
17550 40 37 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC  6:16  6:17 IDOS
17556 41 38 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves, JC  6:19 IDOS
47896 42 39 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,ALUCON JC  6:20 IDOS
34630 43 40 km Šárovcova Lhota,Tikov,rozc.Hamry JC  6:21 IDOS
19689 44 41 km Lukavec,Černín, JC  6:23 IDOS
19688 45 42 km Lukavec,,odb.Dobeš JC  6:25 IDOS
19687 46 43 km Lukavec,,Lucerna JC  6:27 IDOS
19686 47 43 km Lukavec,, JC  6:28 IDOS
10134 48 46 km Hořice,,Betlém JC  6:30 IDOS
10137 49 47 km Hořice,,Karlova JC  6:32 IDOS
50338 50 47 km Hořice,,aut.nádr. (stanoviště 2) JC  6:34  6:37 IDOS
10139 51 48 km Hořice,,Mileta 02 JC | IDOS
21197 52 53 km Milovice,,motorest JC  6:43 IDOS
33224 53 55 km Stračov,Klenice, HK  6:46 IDOS
22418 54 56 km Mžany,Dub,odb. HK  6:47 IDOS
30921 55 59 km Sadová,, HK  6:50 IDOS
5259 56 62 km Všestary,Lípa,st.sil. HK | IDOS
54483 57 71 km Hradec Králové,,Terminál HD HK  7:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019