DETAIL spoje: 690790 / 2

Základní informace:

Linka: 690790IDOS
Název: 530 Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Lázně Bělohrad-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 57 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J3) HK  8:50 IDOS
5259 56 9 km Všestary,Lípa,st.sil. HK | IDOS
30921 55 12 km Sadová,, HK  9:02 IDOS
22418 54 15 km Mžany,Dub,odb. HK  9:05 IDOS
33224 53 16 km Stračov,Klenice, HK  9:06 IDOS
21197 52 18 km Milovice,,motorest JC  9:09 IDOS
10139 51 23 km Hořice,,Mileta 02 JC | IDOS
50338 50 24 km Hořice,,aut.nádr. (stanoviště 8) JC  9:15 IDOS
10137 49 24 km Hořice,,Karlova JC | IDOS
10134 48 25 km Hořice,,Betlém JC  9:18 IDOS
19686 47 28 km Lukavec,, JC  9:22 IDOS
19687 46 28 km Lukavec,,Lucerna JC  9:23 IDOS
19688 45 29 km Lukavec,,odb.Dobeš JC  9:24 IDOS
19689 44 30 km Lukavec,Černín, JC  9:26 IDOS
34630 43 31 km Šárovcova Lhota,Tikov,rozc.Hamry JC  9:27 IDOS
47896 42 32 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,ALUCON JC  9:28 IDOS
17556 41 33 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves, JC  9:30 IDOS
17550 40 34 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC  9:32  9:35 IDOS
17551 39 34 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC  9:36 IDOS
17562 38 38 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC  9:39 IDOS
17559 37 40 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC  9:42 IDOS
23603 36 42 km Nová Paka,Valdov, JC  9:45 IDOS
23594 35 43 km Nová Paka,Heřmanice, JC  9:47 IDOS
23595 34 44 km Nová Paka,Heřmanice,záv. JC  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 45 km Nová Paka,,poliklinika JC  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 46 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště B) JC  9:53  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 21 48 km Nová Paka,Vrchovina, JC 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 50 km Vidochov,, JC 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 19 52 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 3) SM 9027 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 18 54 km Studenec,,pošta SM 9008 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 17 56 km Studenec,,Na špici SM 9008 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 16 58 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 15 62 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 67 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 2) TU 9051 10:25 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 13 68 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55328 12 69 km Vrchlabí,,nemocnice TU 9051 10:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 69 km Vrchlabí,,nám. TU 9051 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 10 71 km Vrchlabí,,Horská TU 9051 10:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 9 72 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 8 73 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051 10:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 74 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051 10:40 IDOS
34869 6 77 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 10:43 IDOS
34865 5 78 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 10:45 IDOS
34867 4 80 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 10:47 IDOS
34866 3 82 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU 10:49 IDOS
58340 2 83 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU 10:51 IDOS
34864 1 84 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 10:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 2.1.2020 do 3.1.2020, od 1.7.2020 do 3.7.2020, od 7.7.2020 do 31.8.2020, od 19.10.2020 do 30.10.2020
jede také 23.12.2019, 27.12.2019, 30.12.2019