DETAIL spoje: 690790 / 4

Základní informace:

Linka: 690790IDOS
Název: 530 Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Lázně Bělohrad-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 57 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J3) HK 12:30 IDOS
5259 56 9 km Všestary,Lípa,st.sil. HK | IDOS
30921 55 12 km Sadová,, HK 12:43 IDOS
22418 54 15 km Mžany,Dub,odb. HK 12:46 IDOS
33224 53 16 km Stračov,Klenice, HK 12:48 IDOS
21197 52 18 km Milovice,,motorest JC 12:51 IDOS
10139 51 23 km Hořice,,Mileta 02 JC 12:56 IDOS
50338 50 24 km Hořice,,aut.nádr. (stanoviště 8) JC 12:57 13:00 IDOS
10137 49 24 km Hořice,,Karlova JC | IDOS
10134 48 25 km Hořice,,Betlém JC 13:03 IDOS
19686 47 28 km Lukavec,, JC 13:07 IDOS
19687 46 28 km Lukavec,,Lucerna JC 13:08 IDOS
19688 45 29 km Lukavec,,odb.Dobeš JC 13:09 IDOS
19689 44 30 km Lukavec,Černín, JC 13:11 IDOS
34630 43 31 km Šárovcova Lhota,Tikov,rozc.Hamry JC 13:12 IDOS
47896 42 32 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,ALUCON JC 13:13 IDOS
17556 41 33 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves, JC 13:15 IDOS
17550 40 34 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC 13:17 13:20 IDOS
17563 33 34 km Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves, JC 13:21 IDOS
17557 32 35 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra JC 13:23 IDOS
17558 31 36 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna JC 13:25 IDOS
17564 30 38 km Lázně Bělohrad,Uhlíře, JC 13:28 IDOS
26137 27 40 km Pecka,Bělá u Pecky, JC 13:30 IDOS
23599 26 41 km Nová Paka,Radkyně,u cihelny JC 13:32 IDOS
23601 25 43 km Nová Paka,Štikov,obec JC 13:34 IDOS
23602 24 44 km Nová Paka,Štikov,záv. JC 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 45 km Nová Paka,,poliklinika JC 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 46 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště B) JC 13:39 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 21 48 km Nová Paka,Vrchovina, JC 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 50 km Vidochov,, JC 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 19 52 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 3) SM 9027 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 18 54 km Studenec,,pošta SM 9008 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 17 56 km Studenec,,Na špici SM 9008 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 16 58 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 15 62 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 67 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 2) TU 9051 14:10 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 68 km Vrchlabí,,nám. TU 9051 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 10 70 km Vrchlabí,,Horská TU 9051 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 9 71 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 8 72 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 73 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051 14:25 IDOS
34869 6 76 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 14:28 IDOS
34865 5 77 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 14:30 IDOS
34867 4 79 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 14:32 IDOS
34866 3 81 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU 14:34 IDOS
58340 2 82 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU 14:36 IDOS
34864 1 83 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 14:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2019 do 3.1.2020, od 1.7.2020 do 31.8.2020, od 19.10.2020 do 30.10.2020