DETAIL spoje: 690790 / 5

Základní informace:

Linka: 690790IDOS
Název: 530 Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Lázně Bělohrad-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 1 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 15:04 IDOS
58340 2 1 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU 15:05 IDOS
34866 3 2 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU 15:07 IDOS
34867 4 4 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 15:09 IDOS
34865 5 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 15:11 IDOS
34869 6 7 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 10 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 8 11 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 9 12 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 10 13 km Vrchlabí,,Horská TU 9051 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 15 km Vrchlabí,,nám. TU 9051 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55328 12 15 km Vrchlabí,,nemocnice TU 9051 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 13 16 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 17 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 7) TU 9051 15:28 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 15 22 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 16 26 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 17 28 km Studenec,,Na špici SM 9008 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 18 30 km Studenec,,pošta SM 9008 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 19 32 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 3) SM 9027 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 34 km Vidochov,, JC 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 21 36 km Nová Paka,Vrchovina, JC 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 38 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště D) JC 16:05 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 39 km Nová Paka,,poliklinika JC 16:09 IDOS
23595 34 40 km Nová Paka,Heřmanice,záv. JC 16:12 IDOS
23594 35 41 km Nová Paka,Heřmanice, JC 16:13 IDOS
23603 36 42 km Nová Paka,Valdov, JC 16:15 IDOS
17559 37 44 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 16:18 IDOS
17562 38 46 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 16:21 IDOS
17551 39 50 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 16:25 IDOS
17550 40 50 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC 16:27 16:30 IDOS
17556 41 51 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves, JC 16:32 IDOS
47896 42 52 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,ALUCON JC 16:33 IDOS
34630 43 53 km Šárovcova Lhota,Tikov,rozc.Hamry JC 16:34 IDOS
19689 44 54 km Lukavec,Černín, JC 16:36 IDOS
19688 45 55 km Lukavec,,odb.Dobeš JC 16:38 IDOS
19687 46 56 km Lukavec,,Lucerna JC 16:40 IDOS
19686 47 56 km Lukavec,, JC 16:41 IDOS
10134 48 59 km Hořice,,Betlém JC 16:43 IDOS
10137 49 60 km Hořice,,Karlova JC 16:45 IDOS
50338 50 60 km Hořice,,aut.nádr. (stanoviště 2) JC 16:47 16:50 IDOS
10139 51 61 km Hořice,,Mileta 02 JC | IDOS
21197 52 66 km Milovice,,motorest JC 16:55 IDOS
33224 53 68 km Stračov,Klenice, HK 16:57 IDOS
22418 54 69 km Mžany,Dub,odb. HK 16:59 IDOS
30921 55 72 km Sadová,, HK 17:02 IDOS
5259 56 75 km Všestary,Lípa,st.sil. HK 17:05 IDOS
54483 57 84 km Hradec Králové,,Terminál HD HK 17:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019