DETAIL spoje: 690790 / 6

Základní informace:

Linka: 690790IDOS
Název: 530 Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Lázně Bělohrad-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 57 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J3) HK 14:45 IDOS
5259 56 9 km Všestary,Lípa,st.sil. HK | IDOS
30921 55 12 km Sadová,, HK 14:58 IDOS
22418 54 15 km Mžany,Dub,odb. HK 15:01 IDOS
33224 53 16 km Stračov,Klenice, HK 15:03 IDOS
21197 52 18 km Milovice,,motorest JC 15:06 IDOS
10139 51 23 km Hořice,,Mileta 02 JC 15:11 IDOS
50338 50 24 km Hořice,,aut.nádr. (stanoviště 8) JC 15:12 15:15 IDOS
10137 49 24 km Hořice,,Karlova JC | IDOS
10134 48 25 km Hořice,,Betlém JC 15:18 IDOS
19686 47 28 km Lukavec,, JC 15:22 IDOS
19687 46 28 km Lukavec,,Lucerna JC 15:23 IDOS
19688 45 29 km Lukavec,,odb.Dobeš JC 15:24 IDOS
19689 44 30 km Lukavec,Černín, JC 15:26 IDOS
34630 43 31 km Šárovcova Lhota,Tikov,rozc.Hamry JC 15:27 IDOS
47896 42 32 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,ALUCON JC 15:28 IDOS
17556 41 33 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves, JC 15:30 IDOS
17550 40 34 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC 15:32 15:35 IDOS
17551 39 34 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 15:36 IDOS
17562 38 38 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 15:40 IDOS
17559 37 40 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 15:43 IDOS
23603 36 42 km Nová Paka,Valdov, JC 15:46 IDOS
23594 35 43 km Nová Paka,Heřmanice, JC 15:48 IDOS
23595 34 44 km Nová Paka,Heřmanice,záv. JC 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 45 km Nová Paka,,poliklinika JC 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 46 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště B) JC 15:55 15:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 21 48 km Nová Paka,Vrchovina, JC 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 50 km Vidochov,, JC 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 19 52 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 3) SM 9027 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 18 54 km Studenec,,pošta SM 9008 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 17 56 km Studenec,,Na špici SM 9008 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 16 58 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 15 62 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 67 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 2) TU 9051 16:27 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 13 68 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55328 12 69 km Vrchlabí,,nemocnice TU 9051 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 69 km Vrchlabí,,nám. TU 9051 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 10 71 km Vrchlabí,,Horská TU 9051 16:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 9 72 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 8 73 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051 16:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 74 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051 16:40 IDOS
34869 6 77 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 16:43 IDOS
34865 5 78 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 16:45 IDOS
34867 4 80 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 16:47 IDOS
34866 3 82 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU 16:49 IDOS
58340 2 83 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU 16:51 IDOS
34864 1 84 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 16:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019