DETAIL spoje: 690790 / 8

Základní informace:

Linka: 690790IDOS
Název: 530 Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Lázně Bělohrad-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 57 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J3) HK 17:50 IDOS
5259 56 9 km Všestary,Lípa,st.sil. HK | IDOS
30921 55 12 km Sadová,, HK | IDOS
22418 54 15 km Mžany,Dub,odb. HK | IDOS
33224 53 16 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
21197 52 18 km Milovice,,motorest JC | IDOS
10139 51 23 km Hořice,,Mileta 02 JC | IDOS
50338 50 24 km Hořice,,aut.nádr. (stanoviště 8) JC 18:15 IDOS
10137 49 24 km Hořice,,Karlova JC | IDOS
10134 48 25 km Hořice,,Betlém JC 18:18 IDOS
19686 47 28 km Lukavec,, JC 18:22 IDOS
19687 46 28 km Lukavec,,Lucerna JC 18:23 IDOS
19688 45 29 km Lukavec,,odb.Dobeš JC 18:24 IDOS
19689 44 30 km Lukavec,Černín, JC 18:26 IDOS
34630 43 31 km Šárovcova Lhota,Tikov,rozc.Hamry JC 18:27 IDOS
47896 42 32 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,ALUCON JC 18:28 IDOS
17556 41 33 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves, JC 18:30 IDOS
17550 40 34 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC 18:32 18:35 IDOS
17551 39 34 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 18:36 IDOS
17562 38 38 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 18:39 IDOS
17559 37 40 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 18:42 IDOS
23603 36 42 km Nová Paka,Valdov, JC 18:45 IDOS
23594 35 43 km Nová Paka,Heřmanice, JC 18:47 IDOS
23595 34 44 km Nová Paka,Heřmanice,záv. JC 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 23 45 km Nová Paka,,poliklinika JC 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 22 46 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště B) JC 18:55 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 21 48 km Nová Paka,Vrchovina, JC 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 50 km Vidochov,, JC 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 19 52 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 3) SM 9027 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 18 54 km Studenec,,pošta SM 9008 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 17 56 km Studenec,,Na špici SM 9008 19:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 16 58 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 15 62 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 19:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 67 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 2) TU 9051 19:25 19:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 68 km Vrchlabí,,nám. TU 9051 19:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 10 70 km Vrchlabí,,Horská TU 9051 19:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 9 71 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051 19:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 8 72 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051 19:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 73 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051 19:40 IDOS
34869 6 76 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 19:43 IDOS
34865 5 77 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 19:45 IDOS
34867 4 79 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 19:47 IDOS
34866 3 81 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU 19:49 IDOS
58340 2 82 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU 19:51 IDOS
34864 1 83 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 19:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019