DETAIL spoje: 690949 / 3

Základní informace:

Linka: 690949IDOS
Název: Vrchlabí-Benecko-Vrchlabí
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40418 1 0 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 6) TU 9051  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 2 1 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40431 3 2 km Vrchlabí,,rozc.k nem. TU 9051  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 4 2 km Vrchlabí,,nám. TU 9051  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40434 5 4 km Vrchlabí,,Tesla TU 9051  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40441 6 7 km Vrchlabí,Kněžice,rozc. TU 9051  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 908 7 8 km Benecko,Mrklov,na Křížovkách SM 9024  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 901 8 10 km Benecko,,Zlatá vyhlídka SM 9024  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 899 9 11 km Benecko,,hotel Kubát SM 9024  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 898 10 12 km Benecko,,Hančova bouda SM 9024  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 900 12 13 km Benecko,,Skalka SM 9024  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 910 13 15 km Benecko,Štěpanická Lhota,Alfonska SM 9024  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 912 14 16 km Benecko,Štěpanická Lhota,u lomu SM 9024  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 911 15 16 km Benecko,Štěpanická Lhota,Prakovice SM 9024  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 909 16 17 km Benecko,Mrklov,u Bubeníků SM 9024  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 907 17 19 km Benecko,Mrklov,has.zbroj. SM 9024  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 908 18 21 km Benecko,Mrklov,na Křížovkách SM 9024  6:50  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40441 19 22 km Vrchlabí,Kněžice,rozc. TU 9051  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40434 20 25 km Vrchlabí,,Tesla TU 9051  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 21 27 km Vrchlabí,,nám. TU 9051  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40431 22 27 km Vrchlabí,,rozc.k nem. TU 9051  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 23 28 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 24 29 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 9) TU 9051  7:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 1.1.2019