DETAIL spoje: 690949 / 3

Základní informace:

Linka: 690949IDOS
Název: 949 Vrchlabí-Benecko-Vrchlabí
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40418 1 0 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 6) TU 9051  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 4 1 km Vrchlabí,,nám. TU 9051  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55318 5 3 km Vrchlabí,,Bucharova TU 9051  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40441 6 6 km Vrchlabí,Kněžice,rozc. TU 9051  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 908 7 7 km Benecko,Mrklov,na Křížovkách SM 9024  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 901 8 9 km Benecko,,Zlatá vyhlídka SM 9024  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 899 9 10 km Benecko,,hotel Kubát SM 9024  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 898 10 11 km Benecko,,Hančova bouda SM 9024  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 900 12 12 km Benecko,,Skalka SM 9024  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 910 13 14 km Benecko,Štěpanická Lhota,Alfonska SM 9024  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 912 14 15 km Benecko,Štěpanická Lhota,u lomu SM 9024  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 911 15 15 km Benecko,Štěpanická Lhota,Prakovice SM 9024  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 909 16 16 km Benecko,Mrklov,u Bubeníků SM 9024  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 907 17 18 km Benecko,Mrklov,has.zbroj. SM 9024  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 908 18 20 km Benecko,Mrklov,na Křížovkách SM 9024  6:50  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40441 19 21 km Vrchlabí,Kněžice,rozc. TU 9051  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55318 20 24 km Vrchlabí,,Bucharova TU 9051  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 21 26 km Vrchlabí,,nám. TU 9051  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 24 27 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 9) TU 9051  7:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 1.1.2020