DETAIL spoje: 690960 / 10

Základní informace:

Linka: 690960IDOS
Název: 960 | Trutnov-Vrchlabí-Jilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
Dopravce: ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a.s.
Na Ostrově 177, 537 01 Chrudim, provozovna Svoboda nad Úpou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 54 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 6) LI 0001 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 53 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 52 3 km Liberec,,Textilana LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 51 15 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 14) JN 1001 13:38 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 50 16 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 49 19 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta JN 1001 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 48 24 km Pěnčín,, JN 8008 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 47 26 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 46 32 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 45 32 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 44 34 km Železný Brod,,nová škola JN 8001 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 43 35 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 42 37 km Záhoří,Proseč, SM 8001 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 41 40 km Semily,,Letná SM 5001 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 40 41 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 39 42 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 5001 14:27 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 38 43 km Semily,,Tyršova SM 5001 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 37 43 km Semily,,3.května SM 5001 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 36 44 km Semily,,nemocnice SM 5001 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 35 45 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 34 47 km Benešov u Semil,,Hradišťata SM 5015 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 33 49 km Benešov u Semil,Podolí, SM 5015 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3610 32 50 km Bystrá n.Jiz.,, SM 5013 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8295 31 51 km Háje n.Jiz.,Rybnice, SM 5012 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8294 30 51 km Háje n.Jiz.,Loukov, SM 5012 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8291 29 53 km Háje n.Jiz.,, SM 5012 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8292 28 54 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová, SM 5012 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8293 27 55 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu SM 5012 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26331 26 56 km Peřimov,,u Křížků SM 9011 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26330 25 57 km Peřimov,,škola SM 9011 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26332 24 58 km Peřimov,,u mlýna SM 9011 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22189 23 59 km Mříčná,,u mlýna SM 9012 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 22 59 km Mříčná,,křiž. SM 9012 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52044 21 62 km Jilemnice,,nemocnice SM 9001 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52045 19 63 km Jilemnice,,ZŠ SM 9001 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 13 64 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 9001 15:16 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 12 66 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 11 70 km Horní Branná,Valteřice, SM 9018 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 10 74 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 1) TU 9051 15:37 15:45 IDOS
17451 9 77 km Lánov,,kříž TU 15:49 IDOS
6588 8 81 km Dolní Lánov,,Jednota TU 15:54 IDOS
6587 7 82 km Dolní Lánov,, TU 15:56 IDOS
28327 6 85 km Prosečné,,ObÚ TU 15:59 IDOS
10268 5 89 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 5) TU 16:05 IDOS
10272 4 91 km Hostinné,,žel.st. TU 16:08 IDOS
11832 3 95 km Chotěvice,,kostel TU 16:15 IDOS
26578 2 98 km Pilníkov,,nám. TU 16:20 IDOS
36539 1 108 km Trutnov,,aut.nádr. TU 16:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,