DETAIL spoje: 690960 / 3

Základní informace:

Linka: 690960IDOS
Název: 960 | Trutnov-Vrchlabí-Jilemnice-Semily-Železný Brod-Jablonec n.Nisou-Liberec
Dopravce: ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a.s.
Na Ostrově 177, 537 01 Chrudim, provozovna Svoboda nad Úpou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
36539 1 0 km Trutnov,,aut.nádr. (stanoviště 2) TU  5:10 IDOS
26578 2 10 km Pilníkov,,nám. TU  5:20 IDOS
11832 3 13 km Chotěvice,,kostel TU  5:25 IDOS
10272 4 17 km Hostinné,,žel.st. TU  5:32 IDOS
10268 5 19 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 5) TU  5:35 IDOS
28327 6 23 km Prosečné,,ObÚ TU  5:40 IDOS
6587 7 26 km Dolní Lánov,, TU  5:43 IDOS
6588 8 27 km Dolní Lánov,,Jednota TU  5:45 IDOS
17451 9 31 km Lánov,,kříž TU  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 10 34 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 7) TU 9051  5:54  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 11 39 km Horní Branná,Valteřice, SM 9018  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 12 43 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 13 45 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 9001  6:14  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 14 47 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 15 47 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN SM 9001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 16 48 km Víchová n.Jiz.,, SM 9006  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 17 50 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most SM 9022  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39440 18 51 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová, SM 9022  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8293 27 52 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu SM 5012  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8292 28 53 km Háje n.Jiz.,Dolní Sytová, SM 5012  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8291 29 54 km Háje n.Jiz.,, SM 5012  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8294 30 56 km Háje n.Jiz.,Loukov, SM 5012  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8295 31 57 km Háje n.Jiz.,Rybnice, SM 5012 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3610 32 58 km Bystrá n.Jiz.,, SM 5013 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 33 58 km Benešov u Semil,Podolí, SM 5015  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 34 60 km Benešov u Semil,,Hradišťata SM 5015  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 35 62 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 36 63 km Semily,,nemocnice SM 5001  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 37 64 km Semily,,3.května SM 5001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 38 65 km Semily,,Tyršova SM 5001  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 39 66 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 8) SM 5001  6:53  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 40 67 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 41 68 km Semily,,Letná SM 5001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 42 70 km Záhoří,Proseč, SM 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 43 73 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 44 73 km Železný Brod,,nová škola JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 45 75 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 8001  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 46 76 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 47 82 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 48 83 km Pěnčín,, JN 8008  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 49 88 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 50 91 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 51 92 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 7) JN 1001  7:40  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 52 104 km Liberec,,Textilana LI 0001  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 53 105 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště B) LI 0001  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 54 107 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001  8:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,