DETAIL spoje: 691406 / 1

Základní informace:

Linka: 691406IDOS
Název: 406 Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, provozovna Trutnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 8) JC  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 1 km Jičín,,Husova JC  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 2 km Jičín,,Hradecká JC  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 3 km Jičín,,Continental JC  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 4 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 6 km Úlibice,,Pyrám JC  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 11 8 km Dřevěnice,,Na Špici JC  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37351 12 10 km Úbislavice,Stav,u Knapů JC  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37350 13 11 km Úbislavice,Stav,has.zbroj. JC  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 14 13 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 15 14 km Nová Paka,Studénka, JC  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 16 15 km Nová Paka,,ZPA JC  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 17 16 km Nová Paka,,poliklinika JC  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 18 17 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC  6:58  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 19 19 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 21 km Vidochov,,hlavní silnice JC  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 21 23 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 22 24 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 23 25 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 24 27 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 25 28 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 26 29 km Dolní Kalná,,aut.st. TU 9050  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6548 27 31 km Dolní Kalná,Slemeno,odb. TU  7:22 IDOS
9861 28 32 km Horní Olešnice,,u Imlaufů TU  7:23 IDOS
9859 29 33 km Horní Olešnice,,ObÚ TU  7:25 IDOS
6686 30 35 km Dolní Olešnice,,hostinec TU  7:28 IDOS
6687 31 36 km Dolní Olešnice,,kostel TU  7:30 IDOS
6688 32 38 km Dolní Olešnice,,Nové Zámky TU  7:32 IDOS
11834 33 39 km Chotěvice,,Malá Amerika TU  7:34 IDOS
11830 34 40 km Chotěvice,,Amerika TU  7:36 IDOS
10272 35 41 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 1) TU  7:38 IDOS
10268 36 42 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 1) TU  7:40  7:45 IDOS
10272 37 43 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 2) TU  7:47 IDOS
11830 38 44 km Chotěvice,,Amerika TU  7:49 IDOS
11834 39 45 km Chotěvice,,Malá Amerika TU  7:51 IDOS
11835 40 46 km Chotěvice,,hřiště TU  7:53 IDOS
11832 41 47 km Chotěvice,,kostel TU  7:55 IDOS
11829 47 48 km Chotěvice,,bytovky TU  7:57 IDOS
11831 48 49 km Chotěvice,,horní TU  7:59 IDOS
26580 49 50 km Pilníkov,,čerpací stanice TU  8:00 IDOS
26578 50 51 km Pilníkov,,nám. TU  8:02 IDOS
26579 51 52 km Pilníkov,,odb.Staré Buky TU  8:04 IDOS
67047 52 53 km Pilníkov,,žel.zast.Vlčice TU  8:05 IDOS
57040 53 54 km Staré Buky,Dolní Staré Buky,samoty TU  8:06 IDOS
36586 54 57 km Trutnov,Volanov,dolní TU  8:08 IDOS
36587 55 58 km Trutnov,Volanov,horní TU  8:09 IDOS
36555 56 60 km Trutnov,,Na Struze TU  8:11 IDOS
36542 57 60 km Trutnov,,kino TU  8:13 IDOS
50919 58 61 km Trutnov,,žel.st. TU  8:15 IDOS
36539 59 61 km Trutnov,,aut.st. TU  8:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,