DETAIL spoje: 691406 / 11

Základní informace:

Linka: 691406IDOS
Název: 406 Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, provozovna Trutnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 8) JC  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 1 km Jičín,,Husova JC  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 2 km Jičín,,Hradecká JC  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 3 km Jičín,,Continental JC  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 4 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 6 km Úlibice,,Pyrám JC  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 11 8 km Dřevěnice,,Na Špici JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 14 12 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 15 13 km Nová Paka,Studénka, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 16 14 km Nová Paka,,ZPA JC  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 17 15 km Nová Paka,,poliklinika JC  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 18 16 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC  5:52  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 19 18 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 20 km Vidochov,,hlavní silnice JC  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 21 22 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 22 23 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 23 24 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 24 26 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 25 27 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 26 28 km Dolní Kalná,,aut.st. TU 9050  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6548 27 29 km Dolní Kalná,Slemeno,odb. TU  6:22 IDOS
9861 28 30 km Horní Olešnice,,u Imlaufů TU  6:23 IDOS
9859 29 31 km Horní Olešnice,,ObÚ TU  6:25 IDOS
6686 30 33 km Dolní Olešnice,,hostinec TU  6:28 IDOS
6687 31 34 km Dolní Olešnice,,kostel TU  6:30 IDOS
6688 32 36 km Dolní Olešnice,,Nové Zámky TU  6:32 IDOS
11834 33 37 km Chotěvice,,Malá Amerika TU  6:34 IDOS
11830 34 38 km Chotěvice,,Amerika TU  6:36 IDOS
10272 35 39 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 1) TU  6:38 IDOS
10268 36 40 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 1) TU  6:40  6:45 IDOS
10272 37 41 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 2) TU  6:47 IDOS
11830 38 42 km Chotěvice,,Amerika TU  6:49 IDOS
11834 39 43 km Chotěvice,,Malá Amerika TU  6:51 IDOS
11835 40 44 km Chotěvice,,hřiště TU  6:53 IDOS
11832 41 45 km Chotěvice,,kostel TU  6:55 IDOS
11829 47 46 km Chotěvice,,bytovky TU  6:57 IDOS
11831 48 47 km Chotěvice,,horní TU  6:59 IDOS
26580 49 48 km Pilníkov,,čerpací stanice TU  7:00 IDOS
26578 50 49 km Pilníkov,,nám. TU  7:02 IDOS
26579 51 50 km Pilníkov,,odb.Staré Buky TU  7:04 IDOS
67047 52 51 km Pilníkov,,žel.zast.Vlčice TU  7:05 IDOS
57040 53 53 km Staré Buky,Dolní Staré Buky,samoty TU  7:08 IDOS
36586 54 55 km Trutnov,Volanov,dolní TU  7:10 IDOS
36587 55 56 km Trutnov,Volanov,horní TU  7:12 IDOS
36555 56 58 km Trutnov,,Na Struze TU  7:14 IDOS
36542 57 58 km Trutnov,,kino TU  7:16 IDOS
50919 58 59 km Trutnov,,žel.st. TU  7:18 IDOS
36539 59 59 km Trutnov,,aut.st. TU  7:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,