DETAIL spoje: 691406 / 12

Základní informace:

Linka: 691406IDOS
Název: 406 Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, provozovna Trutnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
10268 36 0 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 4) TU  4:15 IDOS
10272 35 1 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 2) TU  4:17 IDOS
11830 34 2 km Chotěvice,,Amerika TU  4:19 IDOS
11834 33 3 km Chotěvice,,Malá Amerika TU  4:21 IDOS
6688 32 4 km Dolní Olešnice,,Nové Zámky TU  4:22 IDOS
6687 31 6 km Dolní Olešnice,,kostel TU  4:24 IDOS
6686 30 7 km Dolní Olešnice,,hostinec TU  4:26 IDOS
9859 29 9 km Horní Olešnice,,ObÚ TU  4:28 IDOS
9861 28 10 km Horní Olešnice,,u Imlaufů TU  4:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6548 27 11 km Dolní Kalná,Slemeno,odb. TU  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 26 13 km Dolní Kalná,,aut.st. TU 9050  4:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 25 14 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 24 15 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020  4:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 23 17 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 22 18 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 21 19 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027  4:42  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 21 km Vidochov,,hlavní silnice JC  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 19 23 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 18 25 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 1) JC  4:54  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 17 26 km Nová Paka,,poliklinika JC  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 16 27 km Nová Paka,,ZPA JC  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 15 28 km Nová Paka,Studénka, JC  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 14 29 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37350 13 31 km Úbislavice,Stav,has.zbroj. JC  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37351 12 32 km Úbislavice,Stav,u Knapů JC  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 11 34 km Dřevěnice,,Na Špici JC  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 36 km Úlibice,,Pyrám JC  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 38 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 39 km Jičín,,Continental JC  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 40 km Jičín,,Hradecká JC  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 41 km Jičín,,Husova JC  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 2 41 km Jičín,,žel.st. JC  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 42 km Jičín,,aut.st. JC  5:21 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,