DETAIL spoje: 691406 / 13

Základní informace:

Linka: 691406IDOS
Název: 406 Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, provozovna Trutnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 8) JC 11:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 2 1 km Jičín,,žel.st. JC 11:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 2 km Jičín,,Husova JC 11:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 3 km Jičín,,Hradecká JC 11:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 4 km Jičín,,Continental JC 11:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 5 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 7 km Úlibice,,Pyrám JC 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 11 9 km Dřevěnice,,Na Špici JC 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 14 13 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC 11:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 15 14 km Nová Paka,Studénka, JC 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 16 15 km Nová Paka,,ZPA JC 11:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 17 16 km Nová Paka,,poliklinika JC 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 18 17 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 11:58 12:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 19 19 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 12:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 21 km Vidochov,,hlavní silnice JC 12:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 21 23 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027 12:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 22 24 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 23 25 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020 12:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 24 27 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 25 28 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 26 29 km Dolní Kalná,,aut.st. TU 9050 12:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6548 27 30 km Dolní Kalná,Slemeno,odb. TU 12:22 IDOS
9861 28 31 km Horní Olešnice,,u Imlaufů TU 12:23 IDOS
9859 29 32 km Horní Olešnice,,ObÚ TU 12:25 IDOS
6686 30 34 km Dolní Olešnice,,hostinec TU 12:28 IDOS
6687 31 35 km Dolní Olešnice,,kostel TU 12:30 IDOS
6688 32 37 km Dolní Olešnice,,Nové Zámky TU 12:32 IDOS
11834 33 38 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 12:34 IDOS
11830 34 39 km Chotěvice,,Amerika TU 12:36 IDOS
10272 35 40 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 1) TU 12:38 IDOS
10268 36 41 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 1) TU 12:40 12:45 IDOS
10272 37 42 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 2) TU 12:47 IDOS
11830 38 43 km Chotěvice,,Amerika TU 12:49 IDOS
11834 39 44 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 12:51 IDOS
11835 40 45 km Chotěvice,,hřiště TU 12:53 IDOS
11832 41 46 km Chotěvice,,kostel TU 12:55 IDOS
11829 47 47 km Chotěvice,,bytovky TU 12:57 IDOS
11831 48 48 km Chotěvice,,horní TU 12:59 IDOS
26580 49 49 km Pilníkov,,čerpací stanice TU 13:00 IDOS
26578 50 50 km Pilníkov,,nám. TU 13:02 IDOS
26579 51 51 km Pilníkov,,odb.Staré Buky TU 13:04 IDOS
67047 52 52 km Pilníkov,,žel.zast.Vlčice TU 13:05 IDOS
57040 53 54 km Staré Buky,Dolní Staré Buky,samoty TU 13:06 IDOS
36586 54 56 km Trutnov,Volanov,dolní TU 13:08 IDOS
36587 55 57 km Trutnov,Volanov,horní TU 13:09 IDOS
36555 56 59 km Trutnov,,Na Struze TU 13:11 IDOS
36542 57 59 km Trutnov,,kino TU 13:13 IDOS
50919 58 60 km Trutnov,,žel.st. TU 13:15 IDOS
36539 59 60 km Trutnov,,aut.st. TU 13:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,