DETAIL spoje: 691406 / 14

Základní informace:

Linka: 691406IDOS
Název: 406 Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, provozovna Trutnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
36539 59 0 km Trutnov,,aut.st. (stanoviště 9) TU  8:40 IDOS
50919 58 0 km Trutnov,,žel.st. TU  8:41 IDOS
36542 57 1 km Trutnov,,kino TU  8:43 IDOS
36555 56 1 km Trutnov,,Na Struze TU  8:45 IDOS
36587 55 3 km Trutnov,Volanov,horní TU  8:47 IDOS
36586 54 4 km Trutnov,Volanov,dolní TU  8:48 IDOS
57040 53 7 km Staré Buky,Dolní Staré Buky,samoty TU  8:50 IDOS
67047 52 8 km Pilníkov,,žel.zast.Vlčice TU  8:52 IDOS
26579 51 9 km Pilníkov,,odb.Staré Buky TU  8:53 IDOS
26578 50 10 km Pilníkov,,nám. TU  8:55 IDOS
26580 49 11 km Pilníkov,,čerpací stanice TU  8:57 IDOS
11831 48 12 km Chotěvice,,horní TU  8:58 IDOS
11829 47 13 km Chotěvice,,bytovky TU  9:00 IDOS
11832 41 14 km Chotěvice,,kostel TU  9:02 IDOS
11835 40 15 km Chotěvice,,hřiště TU  9:04 IDOS
11834 39 16 km Chotěvice,,Malá Amerika TU  9:06 IDOS
11830 38 17 km Chotěvice,,Amerika TU  9:08 IDOS
10272 37 18 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 1) TU  9:10 IDOS
10268 36 19 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 4) TU  9:12  9:18 IDOS
10272 35 20 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 2) TU  9:19 IDOS
11830 34 21 km Chotěvice,,Amerika TU  9:21 IDOS
11834 33 22 km Chotěvice,,Malá Amerika TU  9:23 IDOS
6688 32 23 km Dolní Olešnice,,Nové Zámky TU  9:25 IDOS
6687 31 25 km Dolní Olešnice,,kostel TU  9:28 IDOS
6686 30 26 km Dolní Olešnice,,hostinec TU  9:30 IDOS
9859 29 28 km Horní Olešnice,,ObÚ TU  9:33 IDOS
9861 28 29 km Horní Olešnice,,u Imlaufů TU  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6548 27 30 km Dolní Kalná,Slemeno,odb. TU  9:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 26 32 km Dolní Kalná,,aut.st. TU 9050  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 25 33 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 24 34 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 23 36 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020  9:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 22 37 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020  9:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 21 38 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027  9:47  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 40 km Vidochov,,hlavní silnice JC  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 19 42 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 18 44 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 1) JC  9:57 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 17 45 km Nová Paka,,poliklinika JC 10:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 16 46 km Nová Paka,,ZPA JC 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 15 47 km Nová Paka,Studénka, JC 10:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 14 48 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC 10:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 11 53 km Dřevěnice,,Na Špici JC 10:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 55 km Úlibice,,Pyrám JC 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 57 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 58 km Jičín,,Continental JC 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 59 km Jičín,,Hradecká JC 10:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 60 km Jičín,,Husova JC 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 2 60 km Jičín,,žel.st. JC 10:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 61 km Jičín,,aut.st. JC 10:26 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,