DETAIL spoje: 691406 / 15

Základní informace:

Linka: 691406IDOS
Název: 406 Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, provozovna Trutnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 8) JC 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 2 1 km Jičín,,žel.st. JC 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 2 km Jičín,,Husova JC 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 3 km Jičín,,Hradecká JC 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 4 km Jičín,,Continental JC 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 5 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 7 km Úlibice,,Pyrám JC 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 11 9 km Dřevěnice,,Na Špici JC 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 14 13 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 15 14 km Nová Paka,Studénka, JC 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 16 15 km Nová Paka,,ZPA JC 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 17 16 km Nová Paka,,poliklinika JC 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 18 17 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 14:58 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 19 19 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 21 km Vidochov,,hlavní silnice JC 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 21 23 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 22 24 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 23 25 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 24 27 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 25 28 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 26 29 km Dolní Kalná,,aut.st. TU 9050 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6548 27 30 km Dolní Kalná,Slemeno,odb. TU 15:22 IDOS
9861 28 31 km Horní Olešnice,,u Imlaufů TU 15:23 IDOS
9859 29 32 km Horní Olešnice,,ObÚ TU 15:25 IDOS
6686 30 34 km Dolní Olešnice,,hostinec TU 15:28 IDOS
6687 31 35 km Dolní Olešnice,,kostel TU 15:30 IDOS
6688 32 37 km Dolní Olešnice,,Nové Zámky TU 15:32 IDOS
11834 33 38 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 15:34 IDOS
11830 34 39 km Chotěvice,,Amerika TU 15:36 IDOS
10272 35 40 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 1) TU 15:38 IDOS
10268 36 41 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 1) TU 15:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,