DETAIL spoje: 691406 / 20

Základní informace:

Linka: 691406IDOS
Název: 406 Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, provozovna Trutnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
36539 59 0 km Trutnov,,aut.st. (stanoviště 9) TU 10:40 IDOS
50919 58 0 km Trutnov,,žel.st. TU 10:41 IDOS
36542 57 1 km Trutnov,,kino TU 10:43 IDOS
36555 56 1 km Trutnov,,Na Struze TU 10:45 IDOS
36587 55 3 km Trutnov,Volanov,horní TU 10:47 IDOS
36586 54 4 km Trutnov,Volanov,dolní TU 10:48 IDOS
57040 53 7 km Staré Buky,Dolní Staré Buky,samoty TU 10:50 IDOS
67047 52 8 km Pilníkov,,žel.zast.Vlčice TU 10:52 IDOS
26579 51 9 km Pilníkov,,odb.Staré Buky TU 10:53 IDOS
26578 50 10 km Pilníkov,,nám. TU 10:55 IDOS
26580 49 11 km Pilníkov,,čerpací stanice TU 10:57 IDOS
11831 48 12 km Chotěvice,,horní TU 10:58 IDOS
11829 47 13 km Chotěvice,,bytovky TU 11:00 IDOS
11832 41 14 km Chotěvice,,kostel TU 11:02 IDOS
11835 40 15 km Chotěvice,,hřiště TU 11:04 IDOS
11834 39 16 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 11:06 IDOS
11830 38 17 km Chotěvice,,Amerika TU 11:08 IDOS
10272 37 18 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 1) TU 11:10 IDOS
10268 36 19 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 4) TU 11:12 11:18 IDOS
10272 35 20 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 2) TU 11:19 IDOS
11830 34 21 km Chotěvice,,Amerika TU 11:21 IDOS
11834 33 22 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 11:23 IDOS
6688 32 23 km Dolní Olešnice,,Nové Zámky TU 11:25 IDOS
6687 31 25 km Dolní Olešnice,,kostel TU 11:28 IDOS
6686 30 26 km Dolní Olešnice,,hostinec TU 11:30 IDOS
9859 29 28 km Horní Olešnice,,ObÚ TU 11:33 IDOS
9861 28 29 km Horní Olešnice,,u Imlaufů TU 11:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6548 27 30 km Dolní Kalná,Slemeno,odb. TU 11:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 26 32 km Dolní Kalná,,aut.st. TU 9050 11:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 25 33 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 24 34 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 23 36 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020 11:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 22 37 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 21 38 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027 11:47 11:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 40 km Vidochov,,hlavní silnice JC 11:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 19 42 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 11:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 18 44 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 1) JC 11:57 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 17 45 km Nová Paka,,poliklinika JC 12:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 16 46 km Nová Paka,,ZPA JC 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 15 47 km Nová Paka,Studénka, JC 12:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 14 48 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC 12:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 11 53 km Dřevěnice,,Na Špici JC 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 55 km Úlibice,,Pyrám JC 12:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 57 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC 12:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 58 km Jičín,,Continental JC 12:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 59 km Jičín,,Hradecká JC 12:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 60 km Jičín,,Husova JC 12:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 2 60 km Jičín,,žel.st. JC 12:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 61 km Jičín,,aut.st. JC 12:26 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 3.1.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021