DETAIL spoje: 691406 / 5

Základní informace:

Linka: 691406IDOS
Název: 406 Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, provozovna Trutnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 8) JC 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 2 1 km Jičín,,žel.st. JC 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 2 km Jičín,,Husova JC 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 3 km Jičín,,Hradecká JC 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 4 km Jičín,,Continental JC 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 5 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 7 km Úlibice,,Pyrám JC 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 11 9 km Dřevěnice,,Na Špici JC 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 14 13 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 15 14 km Nová Paka,Studénka, JC 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 16 15 km Nová Paka,,ZPA JC 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 17 16 km Nová Paka,,poliklinika JC 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 18 17 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 17:58 18:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 19 19 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 21 km Vidochov,,hlavní silnice JC 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 21 23 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 22 24 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 23 25 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020 18:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 24 27 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020 18:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 25 28 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 26 29 km Dolní Kalná,,aut.st. TU 9050 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6548 27 30 km Dolní Kalná,Slemeno,odb. TU 18:22 IDOS
9861 28 31 km Horní Olešnice,,u Imlaufů TU 18:23 IDOS
9859 29 32 km Horní Olešnice,,ObÚ TU 18:25 IDOS
6686 30 34 km Dolní Olešnice,,hostinec TU 18:28 IDOS
6687 31 35 km Dolní Olešnice,,kostel TU 18:30 IDOS
6688 32 37 km Dolní Olešnice,,Nové Zámky TU 18:32 IDOS
11834 33 38 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 18:33 IDOS
11830 34 39 km Chotěvice,,Amerika TU 18:35 IDOS
10272 35 40 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 1) TU 18:37 IDOS
10268 36 41 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 1) TU 18:39 18:40 IDOS
10272 37 42 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 2) TU 18:42 IDOS
11830 38 43 km Chotěvice,,Amerika TU 18:44 IDOS
11834 39 44 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 18:46 IDOS
11835 40 45 km Chotěvice,,hřiště TU 18:48 IDOS
11832 41 46 km Chotěvice,,kostel TU 18:50 IDOS
11829 47 47 km Chotěvice,,bytovky TU 18:52 IDOS
11831 48 48 km Chotěvice,,horní TU 18:54 IDOS
26580 49 49 km Pilníkov,,čerpací stanice TU 18:56 IDOS
26578 50 50 km Pilníkov,,nám. TU 18:58 IDOS
26579 51 51 km Pilníkov,,odb.Staré Buky TU 19:00 IDOS
67047 52 52 km Pilníkov,,žel.zast.Vlčice TU 19:01 IDOS
57040 53 54 km Staré Buky,Dolní Staré Buky,samoty TU 19:03 IDOS
36586 54 56 km Trutnov,Volanov,dolní TU 19:05 IDOS
36587 55 57 km Trutnov,Volanov,horní TU 19:06 IDOS
36555 56 59 km Trutnov,,Na Struze TU 19:08 IDOS
36542 57 59 km Trutnov,,kino TU 19:09 IDOS
50919 58 60 km Trutnov,,žel.st. TU 19:11 IDOS
36539 59 60 km Trutnov,,aut.st. TU 19:12 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,