DETAIL spoje: 691459 / 1

Základní informace:

Linka: 691459IDOS
Název: 459 Vrchlabí-Horní Branná,Valteřice-Jilemnice-Vrchlabí
Dopravce: AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, provozovna Trutnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40418 1 0 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 7) TU 9051 22:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55329 3 1 km Vrchlabí,,Škoda Auto TU 9051 22:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55325 4 2 km Vrchlabí,Podhůří,motorest TU 9051 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55326 5 3 km Vrchlabí,Podhůří,odb.Lipová TU 9051 22:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17017 6 4 km Kunčice n.L.,,žel.přejezd TU 9053 22:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17014 7 5 km Kunčice n.L.,,pošta TU 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6430 8 7 km Dolní Branná,,továrna TU 9053 22:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6426 9 7 km Dolní Branná,,mostek TU 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 10 8 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6427 11 8 km Dolní Branná,,prodejna TU 22:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9675 12 9 km Horní Branná,, SM 9018 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9677 13 11 km Horní Branná,,pošta SM 9018 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13303 14 15 km Jilemnice,,Technolen SM 9001 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 15 17 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 22:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 16 17 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 9001 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 17 19 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 19 22 km Horní Branná,Valteřice, SM 9018 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9679 20 24 km Horní Branná,Valteřice,u mostu SM 9018 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 21 26 km Vrchlabí,,pivovar TU 9051 22:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 22 27 km Vrchlabí,,aut.st. TU 9051 22:52 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,