DETAIL spoje: 691530 / 11

Základní informace:

Linka: 691530IDOS
Název: 530 Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, provozovna Trutnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 1 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 12:04 IDOS
58340 2 1 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU 12:05 IDOS
34866 3 2 km Špindlerův Mlýn,Labská, TU 12:07 IDOS
34867 4 4 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 12:09 IDOS
34865 5 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 12:11 IDOS
34869 6 7 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 10 km Vrchlabí,,Herlíkovice TU 9051 12:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 8 11 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 9 12 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051 12:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 10 13 km Vrchlabí,,Horská TU 9051 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 15 km Vrchlabí,,nám.T.G.Masaryka TU 9051 12:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 16 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 7) TU 9051 12:28 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 17 21 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 18 25 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 19 27 km Studenec,,Na špici SM 9008 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 20 28 km Studenec,,u Trojice SM 9008 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 21 29 km Studenec,,pošta SM 9008 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 22 31 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 3) SM 9027 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 23 33 km Vidochov,,hlavní silnice JC 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 24 35 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 25 37 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC 13:05 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 26 38 km Nová Paka,,poliklinika JC 13:10 IDOS
23595 35 39 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 13:12 IDOS
23594 36 40 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 13:14 IDOS
23603 37 41 km Nová Paka,Valdov, JC 13:16 IDOS
17559 38 43 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 13:19 IDOS
17562 39 45 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 13:22 IDOS
17551 40 49 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 13:26 IDOS
17550 41 49 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC 13:28 13:30 IDOS
17556 42 50 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 13:32 IDOS
47896 43 51 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 13:33 IDOS
34630 44 52 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 13:34 IDOS
19689 45 53 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 13:35 IDOS
19688 46 54 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 13:36 IDOS
19687 47 55 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 13:38 IDOS
19686 48 55 km Lukavec u Hořic,,horní JC 13:39 IDOS
10134 49 58 km Hořice,,Betlém JC 13:42 IDOS
50338 51 59 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC 13:47 13:50 IDOS
10139 52 60 km Hořice,,Mileta JC | IDOS
21197 53 65 km Milovice u Hořic,,motorest JC 13:56 IDOS
33224 54 67 km Stračov,Klenice, HK 13:59 IDOS
22418 55 68 km Mžany,Dub,odb. HK 14:00 IDOS
30921 56 71 km Sadová,,U Jabůrka HK 14:03 IDOS
5259 57 74 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK 14:05 IDOS
54483 58 83 km Hradec Králové,,Terminál HD HK 14:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,