DETAIL spoje: 691530 / 13

Základní informace:

Linka: 691530IDOS
Název: 530 Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, provozovna Trutnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 0 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 7) TU 9051 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 17 5 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 18 9 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 19 11 km Studenec,,Na špici SM 9008 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 20 12 km Studenec,,u Trojice SM 9008 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 21 13 km Studenec,,pošta SM 9008 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 22 15 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 3) SM 9027 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 23 17 km Vidochov,,hlavní silnice JC 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 24 19 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 25 21 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC 14:05 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 26 22 km Nová Paka,,poliklinika JC 14:10 IDOS
23595 35 23 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 14:12 IDOS
23594 36 24 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 14:14 IDOS
23603 37 25 km Nová Paka,Valdov, JC 14:16 IDOS
17559 38 27 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 14:19 IDOS
17562 39 29 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 14:22 IDOS
17551 40 33 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 14:26 IDOS
17550 41 33 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC 14:28 14:30 IDOS
17556 42 34 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 14:32 IDOS
47896 43 35 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 14:33 IDOS
34630 44 36 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 14:34 IDOS
19689 45 37 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 14:35 IDOS
19688 46 38 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 14:36 IDOS
19687 47 39 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 14:38 IDOS
19686 48 39 km Lukavec u Hořic,,horní JC 14:39 IDOS
10134 49 42 km Hořice,,Betlém JC 14:42 IDOS
50338 51 43 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC 14:47 14:50 IDOS
10139 52 44 km Hořice,,Mileta JC | IDOS
21197 53 49 km Milovice u Hořic,,motorest JC | IDOS
33224 54 51 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
22418 55 52 km Mžany,Dub,odb. HK | IDOS
30921 56 55 km Sadová,,U Jabůrka HK | IDOS
5259 57 58 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK | IDOS
54483 58 67 km Hradec Králové,,Terminál HD HK 15:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,