DETAIL spoje: 691530 / 13

Základní informace:

Linka: 691530IDOS
Název: 530 Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, provozovna Trutnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 0 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 7) TU 9051 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 16 5 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 17 9 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 18 11 km Studenec,,Na špici SM 9008 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 19 12 km Studenec,,u Trojice SM 9008 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 20 13 km Studenec,,pošta SM 9008 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 21 15 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 22 17 km Vidochov,,hlavní silnice JC 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 23 19 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 24 21 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC 14:05 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 25 22 km Nová Paka,,poliklinika JC 14:10 IDOS
23595 34 23 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 14:12 IDOS
23594 35 24 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 14:14 IDOS
23603 36 25 km Nová Paka,Valdov, JC 14:16 IDOS
17559 37 27 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 14:19 IDOS
17562 38 29 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 14:22 IDOS
17551 39 33 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 14:26 IDOS
17550 40 33 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC 14:28 14:30 IDOS
17556 41 34 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 14:32 IDOS
47896 42 35 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 14:33 IDOS
34630 43 36 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 14:34 IDOS
19689 44 37 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 14:35 IDOS
19688 45 38 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 14:36 IDOS
19687 46 39 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 14:38 IDOS
19686 47 39 km Lukavec u Hořic,,horní JC 14:39 IDOS
10134 48 42 km Hořice,,Betlém JC 14:42 IDOS
10137 49 43 km Hořice,,Karlova JC 14:44 IDOS
50338 50 43 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC 14:47 14:50 IDOS
10139 51 44 km Hořice,,Mileta JC | IDOS
21197 52 49 km Milovice u Hořic,,motorest JC | IDOS
33224 53 51 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
22418 54 52 km Mžany,Dub,odb. HK | IDOS
30921 55 55 km Sadová,,U Jabůrka HK | IDOS
5259 56 58 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK | IDOS
54483 57 67 km Hradec Králové,,Terminál HD HK 15:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128