DETAIL spoje: 691530 / 14

Základní informace:

Linka: 691530IDOS
Název: 530 Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, provozovna Trutnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 58 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J2) HK  8:45 IDOS
5259 57 9 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK | IDOS
30921 56 12 km Sadová,,U Jabůrka HK  8:58 IDOS
22418 55 15 km Mžany,Dub,odb. HK  9:01 IDOS
33224 54 16 km Stračov,Klenice, HK  9:03 IDOS
21197 53 18 km Milovice u Hořic,,motorest JC  9:06 IDOS
10139 52 23 km Hořice,,Mileta JC  9:11 IDOS
50338 51 24 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 8) JC  9:12  9:15 IDOS
10137 50 24 km Hořice,,Karlova JC | IDOS
10134 49 25 km Hořice,,Betlém JC  9:18 IDOS
19686 48 28 km Lukavec u Hořic,,horní JC  9:21 IDOS
19687 47 28 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC  9:22 IDOS
19688 46 29 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC  9:23 IDOS
19689 45 30 km Lukavec u Hořic,Černín, JC  9:25 IDOS
34630 44 31 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC  9:26 IDOS
47896 43 32 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC  9:27 IDOS
17556 42 33 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC  9:29 IDOS
17550 41 34 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC  9:31  9:35 IDOS
17563 34 34 km Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves, JC  9:36 IDOS
17557 33 35 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra JC  9:38 IDOS
17558 32 36 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna JC  9:40 IDOS
17564 31 38 km Lázně Bělohrad,Uhlíře, JC  9:43 IDOS
26137 30 40 km Pecka,Bělá u Pecky, JC  9:45 IDOS
23599 29 41 km Pecka,Bělá u Pecky,odb.Radkyně JC  9:47 IDOS
23601 28 43 km Nová Paka,Štikov,dolní JC  9:49 IDOS
23602 27 44 km Nová Paka,Štikov,autoservis JC  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 26 45 km Nová Paka,,poliklinika JC  9:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 25 46 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC  9:54  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 24 48 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 23 50 km Vidochov,,hlavní silnice JC 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 22 52 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 3) SM 9027 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 21 54 km Studenec,,pošta SM 9008 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 20 55 km Studenec,,u Trojice SM 9008 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 19 56 km Studenec,,Na špici SM 9008 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 18 58 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 17 62 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 67 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 2) TU 9051 10:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,