DETAIL spoje: 691530 / 14

Základní informace:

Linka: 691530IDOS
Název: 530 Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, provozovna Trutnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 57 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J2) HK  8:45 IDOS
5259 56 9 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK | IDOS
30921 55 12 km Sadová,,U Jabůrka HK  8:58 IDOS
22418 54 15 km Mžany,Dub,odb. HK  9:01 IDOS
33224 53 16 km Stračov,Klenice, HK  9:03 IDOS
21197 52 18 km Milovice u Hořic,,motorest JC  9:06 IDOS
10139 51 23 km Hořice,,Mileta JC  9:11 IDOS
50338 50 24 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 8) JC  9:12  9:15 IDOS
10137 49 24 km Hořice,,Karlova JC | IDOS
10134 48 25 km Hořice,,Betlém JC  9:18 IDOS
19686 47 28 km Lukavec u Hořic,,horní JC  9:21 IDOS
19687 46 28 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC  9:22 IDOS
19688 45 29 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC  9:23 IDOS
19689 44 30 km Lukavec u Hořic,Černín, JC  9:25 IDOS
34630 43 31 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC  9:26 IDOS
47896 42 32 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC  9:27 IDOS
17556 41 33 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC  9:29 IDOS
17550 40 34 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC  9:31  9:35 IDOS
17563 33 34 km Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves, JC  9:36 IDOS
17557 32 35 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra JC  9:38 IDOS
17558 31 36 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna JC  9:40 IDOS
17564 30 38 km Lázně Bělohrad,Uhlíře, JC  9:43 IDOS
26137 29 40 km Pecka,Bělá u Pecky, JC  9:45 IDOS
23599 28 41 km Pecka,Bělá u Pecky,odb.Radkyně JC  9:47 IDOS
23601 27 43 km Nová Paka,Štikov,dolní JC  9:49 IDOS
23602 26 44 km Nová Paka,Štikov,autoservis JC  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 25 45 km Nová Paka,,poliklinika JC  9:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 24 46 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC  9:54  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 23 48 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 22 50 km Vidochov,,hlavní silnice JC 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 21 52 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 20 54 km Studenec,,pošta SM 9008 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 19 55 km Studenec,,u Trojice SM 9008 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 18 56 km Studenec,,Na špici SM 9008 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 17 58 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 16 62 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 67 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 2) TU 9051 10:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128