DETAIL spoje: 691530 / 16

Základní informace:

Linka: 691530IDOS
Název: 530 Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, provozovna Trutnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 57 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J2) HK 14:45 IDOS
5259 56 9 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK | IDOS
30921 55 12 km Sadová,,U Jabůrka HK 14:58 IDOS
22418 54 15 km Mžany,Dub,odb. HK 15:01 IDOS
33224 53 16 km Stračov,Klenice, HK 15:03 IDOS
21197 52 18 km Milovice u Hořic,,motorest JC 15:06 IDOS
10139 51 23 km Hořice,,Mileta JC 15:11 IDOS
50338 50 24 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 8) JC 15:12 15:15 IDOS
10137 49 24 km Hořice,,Karlova JC | IDOS
10134 48 25 km Hořice,,Betlém JC 15:18 IDOS
19686 47 28 km Lukavec u Hořic,,horní JC 15:21 IDOS
19687 46 28 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 15:22 IDOS
19688 45 29 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 15:23 IDOS
19689 44 30 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 15:25 IDOS
34630 43 31 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 15:26 IDOS
47896 42 32 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 15:27 IDOS
17556 41 33 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 15:29 IDOS
17550 40 34 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC 15:31 15:35 IDOS
17551 39 34 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 15:36 IDOS
17562 38 38 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 15:39 IDOS
17559 37 40 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 15:42 IDOS
23603 36 42 km Nová Paka,Valdov, JC 15:46 IDOS
23594 35 43 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 15:48 IDOS
23595 34 44 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 25 45 km Nová Paka,,poliklinika JC 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 24 46 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 15:55 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 23 48 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 22 50 km Vidochov,,hlavní silnice JC 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 21 52 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 20 54 km Studenec,,pošta SM 9008 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 19 55 km Studenec,,u Trojice SM 9008 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 18 56 km Studenec,,Na špici SM 9008 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 17 58 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 16 62 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 67 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 2) TU 9051 16:25 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 13 68 km Vrchlabí,,pivovar TU 9051 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55328 12 69 km Vrchlabí,,nemocnice TU 9051 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 69 km Vrchlabí,,nám.T.G.Masaryka TU 9051 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 10 71 km Vrchlabí,,Horská TU 9051 16:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 9 72 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 8 73 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051 16:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 74 km Vrchlabí,,Herlíkovice TU 9051 16:40 IDOS
34869 6 77 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 16:43 IDOS
34865 5 78 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 16:45 IDOS
34867 4 80 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 16:47 IDOS
34866 3 82 km Špindlerův Mlýn,Labská, TU 16:49 IDOS
58340 2 83 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU 16:51 IDOS
34864 1 84 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 16:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128