DETAIL spoje: 691530 / 9

Základní informace:

Linka: 691530IDOS
Název: 530 Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, provozovna Trutnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 1 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU  5:00 IDOS
58340 2 1 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU  5:01 IDOS
34866 3 2 km Špindlerův Mlýn,Labská, TU  5:03 IDOS
34867 4 4 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU  5:05 IDOS
34865 5 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU  5:07 IDOS
34869 6 7 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 10 km Vrchlabí,,Herlíkovice TU 9051  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 8 11 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 9 12 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 10 13 km Vrchlabí,,Horská TU 9051  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 15 km Vrchlabí,,nám.T.G.Masaryka TU 9051  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 16 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 7) TU 9051  5:22  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 17 21 km Dolní Branná,,pošta TU 9053  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 18 25 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 19 27 km Studenec,,Na špici SM 9008  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 20 28 km Studenec,,u Trojice SM 9008 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 21 29 km Studenec,,pošta SM 9008  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 22 31 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 3) SM 9027  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 23 33 km Vidochov,,hlavní silnice JC  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 24 35 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 25 37 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC  5:55  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 26 38 km Nová Paka,,poliklinika JC  6:02 IDOS
23595 35 39 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC  6:04 IDOS
23594 36 40 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC  6:06 IDOS
23603 37 41 km Nová Paka,Valdov, JC  6:08 IDOS
17559 38 43 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC  6:11 IDOS
17562 39 45 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC  6:14 IDOS
17551 40 49 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC  6:18 IDOS
17550 41 49 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC  6:20  6:23 IDOS
17556 42 50 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC  6:25 IDOS
47896 43 51 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC  6:26 IDOS
34630 44 52 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC  6:27 IDOS
19689 45 53 km Lukavec u Hořic,Černín, JC  6:28 IDOS
19688 46 54 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC  6:29 IDOS
19687 47 55 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC  6:31 IDOS
19686 48 55 km Lukavec u Hořic,,horní JC  6:32 IDOS
10134 49 58 km Hořice,,Betlém JC  6:35 IDOS
50338 51 59 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC  6:40  6:45 IDOS
10139 52 60 km Hořice,,Mileta JC | IDOS
21197 53 65 km Milovice u Hořic,,motorest JC  6:51 IDOS
33224 54 67 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
22418 55 68 km Mžany,Dub,odb. HK | IDOS
30921 56 71 km Sadová,,U Jabůrka HK  6:56 IDOS
5259 57 74 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK  6:59 IDOS
54483 58 83 km Hradec Králové,,Terminál HD HK  7:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,