DETAIL spoje: 691990 / 1

Základní informace:

Linka: 691990IDOS
Název: 990 Malá Úpa-Pec p.Sněžkou-Janské Lázně-Vrchlabí-Rokytnice n.Jiz.-Harrachov
Dopravce: AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, provozovna Trutnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
9825 1 0 km Malá Úpa,,Pomezní Boudy TU  7:45 IDOS
6647 2 7 km Malá Úpa,,Spálený Mlýn TU  7:55 IDOS
52139 3 12 km Pec p.Sněžkou,Velká Úpa,odb.Malá Úpa TU  8:01 IDOS
26131 4 15 km Pec p.Sněžkou,Velká Úpa,nám. TU  8:05 IDOS
26128 5 18 km Pec p.Sněžkou,,aut.st. TU  8:08  8:10 IDOS
26131 6 21 km Pec p.Sněžkou,Velká Úpa,nám. TU  8:13 IDOS
26129 7 24 km Horní Maršov,Temný Důl,odb.Malá Úpa TU  8:17 IDOS
9831 8 27 km Horní Maršov,,most TU  8:25 IDOS
34406 9 30 km Svoboda n.Úpou,,Maršov I TU  8:30 IDOS
34405 10 31 km Svoboda n.Úpou,,aut.st. (stanoviště 4) TU  8:33  8:35 IDOS
52138 11 32 km Svoboda n.Úpou,,hotel PROM TU  8:37 IDOS
12700 12 34 km Janské Lázně,,Lesní dům TU  8:41 IDOS
12701 13 35 km Janské Lázně,,Zátiší TU  8:44 IDOS
12698 14 36 km Janské Lázně,,Hoffmanova bouda TU  8:46 IDOS
4588 15 40 km Černý Důl,,nám. TU  8:53 IDOS
4590 16 44 km Černý Důl,Čistá,křiž. TU  8:58 IDOS
17451 17 48 km Lánov,,aut.st. TU  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 18 51 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 6) TU 9051  9:08  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 19 52 km Vrchlabí,,pivovar TU 9051  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 27 56 km Horní Branná,Valteřice, SM 9018  9:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 28 60 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  9:29  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39725 29 69 km Vítkovice,,škola SM 9004  9:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39719 30 70 km Vítkovice,,hotel Praha SM 9004  9:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39721 31 71 km Vítkovice,,kostel SM 9004  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12422 32 75 km Jablonec n.Jiz.,Horní Dušnice,Rezek SM 9110 10:00 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48812 33 78 km Rokytnice n.Jiz.,Františkov,odb. SM 9110 10:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29968 34 81 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 10:10 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 35 83 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 36 85 km Rokytnice n.Jiz.,,host. SM 9107 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 37 88 km Rokytnice n.Jiz.,Vilémov, SM 9107 10:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 38 93 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 4) JN 7013 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 44 93 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) JN 7013 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 45 96 km Harrachov,,sklárna JN 7014 10:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 46 97 km Harrachov,,centrum JN 7014 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 47 98 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 1) JN 7014 10:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 1.7.2021 do 31.8.2021
jede také 2.9.2021, 9.9.2021, 16.9.2021, 23.9.2021, 30.9.2021