DETAIL spoje: 691990 / 102

Základní informace:

Linka: 691990IDOS
Název: 990 Malá Úpa-Pec p.Sněžkou-Janské Lázně-Vrchlabí-Rokytnice n.Jiz.-Harrachov
Dopravce: AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, provozovna Trutnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8443 47 0 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 1) JN 7014 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 46 1 km Harrachov,,centrum JN 7014 17:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 45 2 km Harrachov,,sklárna JN 7014 17:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 44 5 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) JN 7013 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 38 5 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 3) JN 7013 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 37 10 km Rokytnice n.Jiz.,Vilémov, SM 9107 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 36 12 km Rokytnice n.Jiz.,,host. SM 9107 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 35 15 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29968 34 17 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 17:30 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48812 33 19 km Rokytnice n.Jiz.,Františkov,odb. SM 9110 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12422 32 23 km Jablonec n.Jiz.,Horní Dušnice,Rezek SM 9110 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39721 31 26 km Vítkovice,,kostel SM 9004 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39719 30 27 km Vítkovice,,hotel Praha SM 9004 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39725 29 29 km Vítkovice,,škola SM 9004 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 28 38 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 18:07 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 27 42 km Horní Branná,Valteřice, SM 9018 18:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 19 46 km Vrchlabí,,pivovar TU 9051 18:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 18 47 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 6) TU 9051 18:20 18:25 IDOS
17451 17 50 km Lánov,,aut.st. TU 18:29 IDOS
4590 16 54 km Černý Důl,Čistá,křiž. TU 18:34 IDOS
4588 15 58 km Černý Důl,,nám. TU 18:40 IDOS
12698 14 62 km Janské Lázně,,Hoffmanova bouda TU 18:47 IDOS
12701 13 63 km Janské Lázně,,Zátiší TU 18:50 IDOS
12700 12 64 km Janské Lázně,,Lesní dům TU 18:52 IDOS
52138 11 66 km Svoboda n.Úpou,,hotel PROM TU 18:55 IDOS
34405 10 67 km Svoboda n.Úpou,,aut.st. (stanoviště 3) TU 18:57 19:00 IDOS
34406 9 68 km Svoboda n.Úpou,,Maršov I TU 19:02 IDOS
9831 8 71 km Horní Maršov,,most TU 19:05 IDOS
26129 7 74 km Horní Maršov,Temný Důl,odb.Malá Úpa TU 19:08 IDOS
26131 6 77 km Pec p.Sněžkou,Velká Úpa,nám. TU 19:11 IDOS
26128 5 80 km Pec p.Sněžkou,,aut.st. TU 19:14 19:15 IDOS
26131 4 83 km Pec p.Sněžkou,Velká Úpa,nám. TU 19:18 IDOS
52139 3 86 km Pec p.Sněžkou,Velká Úpa,odb.Malá Úpa TU 19:22 IDOS
6647 2 91 km Malá Úpa,,Spálený Mlýn TU 19:30 IDOS
9825 1 98 km Malá Úpa,,Pomezní Boudy TU 19:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- jede od 29.5.2021 do 30.9.2021