DETAIL spoje: 692406 / 1

Základní informace:

Linka: 692406IDOS
Název: Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 18 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC  4:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 19 2 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC  4:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 4 km Vidochov,,hlavní silnice JC  4:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 21 6 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027  4:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 22 7 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020  4:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 23 8 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020  4:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 24 10 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 25 11 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050  4:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 26 12 km Dolní Kalná,,aut.st. TU 9050  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6548 27 14 km Dolní Kalná,Slemeno,odb. TU  4:34 IDOS
9861 28 15 km Horní Olešnice,,u Imlaufů TU  4:35 IDOS
9859 29 16 km Horní Olešnice,,ObÚ TU  4:37 IDOS
6686 30 18 km Dolní Olešnice,,hostinec TU  4:39 IDOS
6687 31 19 km Dolní Olešnice,,kostel TU  4:41 IDOS
6688 32 21 km Dolní Olešnice,,Nové Zámky TU  4:43 IDOS
11834 33 22 km Chotěvice,,Malá Amerika TU  4:45 IDOS
11830 34 23 km Chotěvice,,Amerika TU  4:46 IDOS
10272 35 24 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 1) TU  4:48 IDOS
10268 36 25 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 1) TU  4:50  4:52 IDOS
10272 37 26 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 2) TU  4:54 IDOS
11830 38 27 km Chotěvice,,Amerika TU  4:56 IDOS
11834 39 28 km Chotěvice,,Malá Amerika TU  4:58 IDOS
11835 40 29 km Chotěvice,,hřiště TU  5:00 IDOS
11832 41 30 km Chotěvice,,kostel TU  5:02 IDOS
11829 47 31 km Chotěvice,,bytovky TU  5:04 IDOS
11831 48 32 km Chotěvice,,horní TU  5:06 IDOS
26580 49 33 km Pilníkov,,čerpací stanice TU  5:07 IDOS
26578 50 34 km Pilníkov,,nám. TU  5:09 IDOS
26579 51 35 km Pilníkov,,odb.Staré Buky TU  5:11 IDOS
67047 52 36 km Pilníkov,,žel.zast.Vlčice TU  5:12 IDOS
57040 53 38 km Staré Buky,Dolní Staré Buky,samoty TU  5:13 IDOS
36586 54 40 km Trutnov,Volanov,dolní TU  5:15 IDOS
36587 55 41 km Trutnov,Volanov,horní TU  5:16 IDOS
36555 56 43 km Trutnov,,Na Struze TU  5:17 IDOS
36542 57 43 km Trutnov,,kino TU  5:19 IDOS
50919 58 44 km Trutnov,,žel.st. TU  5:21 IDOS
36539 59 44 km Trutnov,,aut.st. TU  5:23 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,