DETAIL spoje: 692406 / 15

Základní informace:

Linka: 692406IDOS
Název: Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 8) JC 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 2 1 km Jičín,,žel.st. JC 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 1 km Jičín,,Husova JC 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 2 km Jičín,,Hradecká JC 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 3 km Jičín,,Continental JC 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 4 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 7 km Úlibice,,Pyrám JC 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 11 9 km Dřevěnice,,Na Špici JC 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 14 13 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 15 14 km Nová Paka,Studénka, JC 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 16 15 km Nová Paka,,ZPA JC 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 17 16 km Nová Paka,,poliklinika JC 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 18 17 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 13:57 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 19 19 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 21 km Vidochov,,hlavní silnice JC 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 21 23 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 22 24 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 23 25 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 24 27 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 25 28 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 26 29 km Dolní Kalná,,aut.st. TU 9050 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6548 27 31 km Dolní Kalná,Slemeno,odb. TU 14:22 IDOS
9861 28 32 km Horní Olešnice,,u Imlaufů TU 14:23 IDOS
9859 29 33 km Horní Olešnice,,ObÚ TU 14:25 IDOS
6686 30 35 km Dolní Olešnice,,hostinec TU 14:28 IDOS
6687 31 36 km Dolní Olešnice,,kostel TU 14:30 IDOS
6688 32 38 km Dolní Olešnice,,Nové Zámky TU 14:32 IDOS
11834 33 39 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 14:34 IDOS
11830 34 40 km Chotěvice,,Amerika TU 14:36 IDOS
10272 35 41 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 1) TU 14:38 IDOS
10268 36 42 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 1) TU 14:40 14:45 IDOS
10272 37 43 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 2) TU 14:47 IDOS
11830 38 44 km Chotěvice,,Amerika TU 14:49 IDOS
11834 39 45 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 14:51 IDOS
11835 40 46 km Chotěvice,,hřiště TU 14:53 IDOS
11832 41 47 km Chotěvice,,kostel TU 14:55 IDOS
11829 47 48 km Chotěvice,,bytovky TU 14:57 IDOS
11831 48 49 km Chotěvice,,horní TU 14:59 IDOS
26580 49 50 km Pilníkov,,čerpací stanice TU 15:00 IDOS
26578 50 51 km Pilníkov,,nám. TU 15:02 IDOS
26579 51 52 km Pilníkov,,odb.Staré Buky TU 15:04 IDOS
67047 52 53 km Pilníkov,,žel.zast.Vlčice TU 15:05 IDOS
57040 53 55 km Staré Buky,Dolní Staré Buky,samoty TU 15:06 IDOS
36586 54 57 km Trutnov,Volanov,dolní TU 15:08 IDOS
36587 55 58 km Trutnov,Volanov,horní TU 15:09 IDOS
36555 56 60 km Trutnov,,Na Struze TU 15:11 IDOS
36542 57 60 km Trutnov,,kino TU 15:13 IDOS
50919 58 61 km Trutnov,,žel.st. TU 15:15 IDOS
36539 59 61 km Trutnov,,aut.st. TU 15:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,