DETAIL spoje: 692406 / 20

Základní informace:

Linka: 692406IDOS
Název: Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
36539 59 0 km Trutnov,,aut.st. (stanoviště 9) TU 16:40 IDOS
50919 58 0 km Trutnov,,žel.st. TU 16:41 IDOS
36542 57 1 km Trutnov,,kino TU 16:43 IDOS
36555 56 1 km Trutnov,,Na Struze TU 16:45 IDOS
36587 55 3 km Trutnov,Volanov,horní TU 16:47 IDOS
36586 54 4 km Trutnov,Volanov,dolní TU 16:48 IDOS
57040 53 6 km Staré Buky,Dolní Staré Buky,samoty TU 16:50 IDOS
67047 52 8 km Pilníkov,,žel.zast.Vlčice TU 16:52 IDOS
26579 51 9 km Pilníkov,,odb.Staré Buky TU 16:53 IDOS
26578 50 10 km Pilníkov,,nám. TU 16:55 IDOS
26580 49 11 km Pilníkov,,čerpací stanice TU 16:57 IDOS
11831 48 12 km Chotěvice,,horní TU 16:58 IDOS
11829 47 13 km Chotěvice,,bytovky TU 17:00 IDOS
11832 41 14 km Chotěvice,,kostel TU 17:02 IDOS
11835 40 15 km Chotěvice,,hřiště TU 17:04 IDOS
11834 39 16 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 17:06 IDOS
11830 38 17 km Chotěvice,,Amerika TU 17:08 IDOS
10272 37 18 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 1) TU 17:10 IDOS
10268 36 19 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 4) TU 17:12 17:18 IDOS
10272 35 20 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 2) TU 17:19 IDOS
11830 34 21 km Chotěvice,,Amerika TU 17:21 IDOS
11834 33 22 km Chotěvice,,Malá Amerika TU 17:23 IDOS
6688 32 23 km Dolní Olešnice,,Nové Zámky TU 17:25 IDOS
6687 31 25 km Dolní Olešnice,,kostel TU 17:28 IDOS
6686 30 26 km Dolní Olešnice,,hostinec TU 17:30 IDOS
9859 29 28 km Horní Olešnice,,ObÚ TU 17:33 IDOS
9861 28 29 km Horní Olešnice,,u Imlaufů TU 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6548 27 30 km Dolní Kalná,Slemeno,odb. TU 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 26 32 km Dolní Kalná,,aut.st. TU 9050 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 25 33 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 24 34 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 23 36 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 22 37 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 21 38 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 40 km Vidochov,,hlavní silnice JC 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 19 42 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 18 44 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 1) JC 17:56 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 17 45 km Nová Paka,,poliklinika JC 18:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 16 46 km Nová Paka,,ZPA JC 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 15 47 km Nová Paka,Studénka, JC 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 14 48 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 11 52 km Dřevěnice,,Na Špici JC 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 54 km Úlibice,,Pyrám JC 18:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 57 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC 18:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 58 km Jičín,,Continental JC 18:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 59 km Jičín,,Hradecká JC 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 60 km Jičín,,Husova JC 18:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 2 60 km Jičín,,žel.st. JC 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 61 km Jičín,,aut.st. JC 18:23 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128