DETAIL spoje: 692406 / 3

Základní informace:

Linka: 692406IDOS
Název: Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 18 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 19 2 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 4 km Vidochov,,hlavní silnice JC  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 21 6 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 22 7 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 23 8 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 24 10 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 25 11 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 26 12 km Dolní Kalná,,aut.st. TU 9050  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6548 27 14 km Dolní Kalná,Slemeno,odb. TU  5:25 IDOS
9861 28 15 km Horní Olešnice,,u Imlaufů TU  5:26 IDOS
9859 29 16 km Horní Olešnice,,ObÚ TU  5:28 IDOS
6686 30 18 km Dolní Olešnice,,hostinec TU  5:31 IDOS
6687 31 19 km Dolní Olešnice,,kostel TU  5:33 IDOS
6688 32 21 km Dolní Olešnice,,Nové Zámky TU  5:35 IDOS
11834 33 22 km Chotěvice,,Malá Amerika TU  5:37 IDOS
11830 34 23 km Chotěvice,,Amerika TU  5:39 IDOS
10272 35 24 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 1) TU  5:41 IDOS
10268 36 25 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 1) TU  5:43  5:45 IDOS
10272 37 26 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 2) TU  5:47 IDOS
11830 38 27 km Chotěvice,,Amerika TU  5:49 IDOS
11834 39 28 km Chotěvice,,Malá Amerika TU  5:51 IDOS
11835 40 29 km Chotěvice,,hřiště TU  5:53 IDOS
11832 41 30 km Chotěvice,,kostel TU  5:55 IDOS
11829 47 31 km Chotěvice,,bytovky TU  5:57 IDOS
11831 48 32 km Chotěvice,,horní TU  5:59 IDOS
26580 49 33 km Pilníkov,,čerpací stanice TU  6:00 IDOS
26578 50 34 km Pilníkov,,nám. TU  6:02 IDOS
26579 51 35 km Pilníkov,,odb.Staré Buky TU  6:04 IDOS
67047 52 36 km Pilníkov,,žel.zast.Vlčice TU  6:05 IDOS
57040 53 38 km Staré Buky,Dolní Staré Buky,samoty TU  6:06 IDOS
36586 54 40 km Trutnov,Volanov,dolní TU  6:08 IDOS
36587 55 41 km Trutnov,Volanov,horní TU  6:09 IDOS
36555 56 43 km Trutnov,,Na Struze TU  6:11 IDOS
36542 57 43 km Trutnov,,kino TU  6:13 IDOS
50919 58 44 km Trutnov,,žel.st. TU  6:15 IDOS
36539 59 44 km Trutnov,,aut.st. TU  6:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128