DETAIL spoje: 692406 / 6

Základní informace:

Linka: 692406IDOS
Název: Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
36539 59 0 km Trutnov,,aut.st. (stanoviště 9) TU  5:40 IDOS
50919 58 0 km Trutnov,,žel.st. TU  5:41 IDOS
36542 57 1 km Trutnov,,kino TU  5:43 IDOS
36555 56 1 km Trutnov,,Na Struze TU  5:45 IDOS
36587 55 3 km Trutnov,Volanov,horní TU  5:47 IDOS
36586 54 4 km Trutnov,Volanov,dolní TU  5:48 IDOS
57040 53 6 km Staré Buky,Dolní Staré Buky,samoty TU  5:50 IDOS
67047 52 8 km Pilníkov,,žel.zast.Vlčice TU  5:52 IDOS
26579 51 9 km Pilníkov,,odb.Staré Buky TU  5:53 IDOS
26578 50 10 km Pilníkov,,nám. TU  5:55 IDOS
26580 49 11 km Pilníkov,,čerpací stanice TU  5:57 IDOS
11831 48 12 km Chotěvice,,horní TU  5:58 IDOS
11829 47 13 km Chotěvice,,bytovky TU  6:00 IDOS
11832 41 14 km Chotěvice,,kostel TU  6:02 IDOS
11835 40 15 km Chotěvice,,hřiště TU  6:04 IDOS
11834 39 16 km Chotěvice,,Malá Amerika TU  6:06 IDOS
11830 38 17 km Chotěvice,,Amerika TU  6:08 IDOS
10272 37 18 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 1) TU  6:10 IDOS
10268 36 19 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 4) TU  6:12  6:18 IDOS
10272 35 20 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 2) TU  6:19 IDOS
11830 34 21 km Chotěvice,,Amerika TU  6:21 IDOS
11834 33 22 km Chotěvice,,Malá Amerika TU  6:23 IDOS
6688 32 23 km Dolní Olešnice,,Nové Zámky TU  6:25 IDOS
6687 31 25 km Dolní Olešnice,,kostel TU  6:28 IDOS
6686 30 26 km Dolní Olešnice,,hostinec TU  6:30 IDOS
9859 29 28 km Horní Olešnice,,ObÚ TU  6:33 IDOS
9861 28 29 km Horní Olešnice,,u Imlaufů TU  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6548 27 30 km Dolní Kalná,Slemeno,odb. TU  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 26 32 km Dolní Kalná,,aut.st. TU 9050  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 25 33 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 24 34 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 23 36 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 22 37 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 21 38 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027  6:47  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 40 km Vidochov,,hlavní silnice JC  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 19 42 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 18 44 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 1) JC  6:56  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 17 45 km Nová Paka,,poliklinika JC  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 16 46 km Nová Paka,,ZPA JC  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 15 47 km Nová Paka,Studénka, JC  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 14 48 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37350 13 50 km Úbislavice,Stav,has.zbroj. JC  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37351 12 51 km Úbislavice,Stav,u Knapů JC  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 11 53 km Dřevěnice,,Na Špici JC  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 55 km Úlibice,,Pyrám JC  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 58 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 59 km Jičín,,Continental JC  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 60 km Jičín,,Hradecká JC  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 61 km Jičín,,Husova JC  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 61 km Jičín,,aut.st. JC  7:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 3.1.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021