DETAIL spoje: 692406 / 8

Základní informace:

Linka: 692406IDOS
Název: Jičín-Nová Paka-Hostinné-Trutnov
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
36539 59 0 km Trutnov,,aut.st. (stanoviště 9) TU  6:40 IDOS
50919 58 0 km Trutnov,,žel.st. TU  6:41 IDOS
36542 57 1 km Trutnov,,kino TU  6:43 IDOS
36555 56 1 km Trutnov,,Na Struze TU  6:45 IDOS
36587 55 3 km Trutnov,Volanov,horní TU  6:47 IDOS
36586 54 4 km Trutnov,Volanov,dolní TU  6:48 IDOS
57040 53 6 km Staré Buky,Dolní Staré Buky,samoty TU  6:50 IDOS
67047 52 8 km Pilníkov,,žel.zast.Vlčice TU  6:52 IDOS
26579 51 9 km Pilníkov,,odb.Staré Buky TU  6:53 IDOS
26578 50 10 km Pilníkov,,nám. TU  6:55 IDOS
26580 49 11 km Pilníkov,,čerpací stanice TU  6:57 IDOS
11831 48 12 km Chotěvice,,horní TU  6:58 IDOS
11829 47 13 km Chotěvice,,bytovky TU  7:00 IDOS
4429 45 14 km Čermná,,konečná TU  7:08 IDOS
4428 44 16 km Čermná,,most TU  7:12 IDOS
4430 43 17 km Čermná,,ObÚ TU  7:15 IDOS
11833 42 20 km Chotěvice,,odb.Čermná TU  7:19 IDOS
11832 41 21 km Chotěvice,,kostel TU  7:22 IDOS
11835 40 22 km Chotěvice,,hřiště TU  7:24 IDOS
11834 39 23 km Chotěvice,,Malá Amerika TU  7:26 IDOS
11830 38 24 km Chotěvice,,Amerika TU  7:28 IDOS
10272 37 25 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 1) TU  7:30 IDOS
10268 36 26 km Hostinné,,aut.st. (stanoviště 4) TU  7:32  7:33 IDOS
10272 35 27 km Hostinné,,žel.st. (stanoviště 2) TU  7:34 IDOS
11830 34 28 km Chotěvice,,Amerika TU  7:36 IDOS
11834 33 29 km Chotěvice,,Malá Amerika TU  7:38 IDOS
6688 32 30 km Dolní Olešnice,,Nové Zámky TU  7:40 IDOS
6687 31 32 km Dolní Olešnice,,kostel TU  7:43 IDOS
6686 30 33 km Dolní Olešnice,,hostinec TU  7:45 IDOS
9859 29 35 km Horní Olešnice,,ObÚ TU  7:48 IDOS
9861 28 36 km Horní Olešnice,,u Imlaufů TU  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6548 27 37 km Dolní Kalná,Slemeno,odb. TU  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6545 26 39 km Dolní Kalná,,aut.st. TU 9050  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6549 25 40 km Dolní Kalná,,Velveta TU 9050  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5252 24 41 km Čistá u Horek,,Walraven SM 9020  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5251 23 43 km Čistá u Horek,,ObÚ SM 9020  7:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5250 22 44 km Čistá u Horek,,hor.zast. SM 9020  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 21 45 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027  8:02  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 20 47 km Vidochov,,hlavní silnice JC  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 19 49 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 18 51 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 1) JC  8:10  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 17 52 km Nová Paka,,poliklinika JC  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23593 16 53 km Nová Paka,,ZPA JC  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23600 15 54 km Nová Paka,Studénka, JC  8:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23596 14 55 km Nová Paka,Kumburský Újezd, JC  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7225 11 59 km Dřevěnice,,Na Špici JC  8:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37652 7 61 km Úlibice,,Pyrám JC  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 6 64 km Jičín,Robousy,hlavní silnice JC  8:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 5 65 km Jičín,,Continental JC  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 4 66 km Jičín,,Hradecká JC  8:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 3 67 km Jičín,,Husova JC  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 2 67 km Jičín,,žel.st. JC  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 1 68 km Jičín,,aut.st. JC  8:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,