DETAIL spoje: 692530 / 101

Základní informace:

Linka: 692530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 29 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 30 1 km Nová Paka,,poliklinika JC  6:12 IDOS
23595 39 2 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC  6:14 IDOS
23594 40 3 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC  6:16 IDOS
23603 41 4 km Nová Paka,Valdov, JC  6:18 IDOS
17559 42 6 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC  6:21 IDOS
17562 43 8 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC  6:24 IDOS
17551 44 11 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC  6:28 IDOS
17550 45 12 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC  6:30  6:32 IDOS
17556 46 13 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC  6:34 IDOS
47896 47 14 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC  6:35 IDOS
34630 48 15 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC  6:36 IDOS
19689 49 16 km Lukavec u Hořic,Černín, JC  6:37 IDOS
19688 50 17 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC  6:38 IDOS
19687 51 18 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC  6:40 IDOS
19686 52 18 km Lukavec u Hořic,,horní JC  6:41 IDOS
10134 53 20 km Hořice,,Betlém JC  6:44 IDOS
50338 55 22 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC  6:49 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 24.12.2020, 31.12.2020, 1.1.2021, 2.4.2021