DETAIL spoje: 692530 / 107

Základní informace:

Linka: 692530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 25 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 26 1 km Nová Paka,,poliklinika JC 16:52 IDOS
23595 35 2 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 16:54 IDOS
23594 36 3 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 16:55 IDOS
23603 37 4 km Nová Paka,Valdov, JC 16:57 IDOS
17559 38 6 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 17:00 IDOS
17562 39 8 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 17:03 IDOS
17551 40 11 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 17:07 IDOS
17550 41 12 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC 17:09 17:10 IDOS
17556 42 13 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 17:12 IDOS
47896 43 14 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 17:13 IDOS
34630 44 15 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 17:14 IDOS
19689 45 16 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 17:15 IDOS
19688 46 17 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 17:16 IDOS
19687 47 18 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 17:18 IDOS
19686 48 18 km Lukavec u Hořic,,horní JC 17:19 IDOS
10134 49 20 km Hořice,,Betlém JC 17:22 IDOS
10137 50 21 km Hořice,,Karlova JC 17:24 IDOS
50338 51 22 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC 17:27 17:30 IDOS
10139 52 23 km Hořice,,Mileta JC 17:32 IDOS
21197 53 27 km Milovice u Hořic,,motorest JC 17:36 IDOS
33224 54 29 km Stračov,Klenice, HK 17:39 IDOS
22418 55 30 km Mžany,Dub,odb. HK 17:40 IDOS
30921 56 32 km Sadová,,U Jabůrka HK 17:42 IDOS
5259 57 35 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK 17:45 IDOS
54483 58 45 km Hradec Králové,,Terminál HD HK 17:57 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128