DETAIL spoje: 692530 / 107

Základní informace:

Linka: 692530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 29 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 30 1 km Nová Paka,,poliklinika JC 16:52 IDOS
23595 39 2 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 16:54 IDOS
23594 40 3 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 16:55 IDOS
23603 41 4 km Nová Paka,Valdov, JC 16:57 IDOS
17559 42 6 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 17:00 IDOS
17562 43 8 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 17:03 IDOS
17551 44 11 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 17:07 IDOS
17550 45 12 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC 17:09 17:10 IDOS
17556 46 13 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 17:12 IDOS
47896 47 14 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 17:13 IDOS
34630 48 15 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 17:14 IDOS
19689 49 16 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 17:15 IDOS
19688 50 17 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 17:16 IDOS
19687 51 18 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 17:18 IDOS
19686 52 18 km Lukavec u Hořic,,horní JC 17:19 IDOS
10134 53 20 km Hořice,,Betlém JC 17:22 IDOS
50338 55 22 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC 17:27 17:30 IDOS
10139 56 23 km Hořice,,Mileta JC 17:32 IDOS
21197 57 27 km Milovice u Hořic,,motorest JC 17:36 IDOS
33224 58 29 km Stračov,Klenice, HK 17:39 IDOS
22418 59 30 km Mžany,Dub,odb. HK 17:40 IDOS
30921 60 32 km Sadová,,U Jabůrka HK 17:42 IDOS
5259 61 35 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK 17:45 IDOS
54483 62 45 km Hradec Králové,,Terminál HD HK 17:57 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,