DETAIL spoje: 692530 / 110

Základní informace:

Linka: 692530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 62 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J2) HK 18:05 IDOS
5259 61 10 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK 18:15 IDOS
30921 60 13 km Sadová,,U Jabůrka HK 18:18 IDOS
22418 59 15 km Mžany,Dub,odb. HK 18:20 IDOS
33224 58 16 km Stračov,Klenice, HK 18:21 IDOS
21197 57 18 km Milovice u Hořic,,motorest JC 18:24 IDOS
10139 56 22 km Hořice,,Mileta JC 18:29 IDOS
50338 55 23 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 8) JC 18:31 18:32 IDOS
10134 53 25 km Hořice,,Betlém JC 18:35 IDOS
19686 52 27 km Lukavec u Hořic,,horní JC 18:38 IDOS
19687 51 27 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 18:39 IDOS
19688 50 28 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 18:40 IDOS
19689 49 29 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 18:42 IDOS
34630 48 30 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 18:43 IDOS
47896 47 31 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 18:44 IDOS
17556 46 32 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 18:46 IDOS
17550 45 33 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC 18:48 18:49 IDOS
17551 44 34 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 18:50 IDOS
17562 43 37 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 18:53 IDOS
17559 42 39 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 18:56 IDOS
23603 41 41 km Nová Paka,Valdov, JC 19:00 IDOS
23594 40 42 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 19:02 IDOS
23595 39 43 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 30 44 km Nová Paka,,poliklinika JC 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 29 45 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 19:07 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,